reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat i TV4 w ofercie Play Now i Play Now TV

dodano: 2020-10-05 12:02 | aktualizacja: 2020-10-05 14:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play/satkurier.pl

Play Now Play rozszerzył pakiet Podstawowy Play Now i Play Now TV o dwa nowe kanały - Polsat i TV4. Było to możliwe dzięki zgodzie udzielonej P4 przez Telewizję Polsat. Dodanie nowych programów nie wpływa na zwiększenie ceny pakietów.

Play Now TV TV4 Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat to pierwsza ogólnopolska prywatna stacja telewizyjna. Jej oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o własne produkcje oraz bogaty wybór filmów fabularnych, seriali zagranicznych i programów rozrywkowych. Najpopularniejsze pozycje w ofercie to programy od lat cieszące się uznaniem widzów: „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, seriale „Przyjaciółki” czy „Pierwsza Miłość”, a także reality show „Love Island. Wyspa Miłości”.

TV4 oferuje pełen przegląd telewizyjnej rozrywki: przebojowe polskie i zagraniczne seriale, atrakcyjne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, bogaty wybór filmów fabularnych, animacji dla dzieci oraz interesujących pozycji dokumentalnych. Stacja może pochwalić się m.in. najchętniej oglądanym programem popularnonaukowym w Polsce – „Galileo” oraz serialami „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, czy „Policjantki i Policjanci".

Usługa Play Now TV to platforma streamingowa dająca dostęp do wielu kanałów telewizyjnych oraz setek filmów, seriali, programów i bajek na życzenie w dowolnym miejscu i czasie. Dostępna jest na wielu urządzeniach, w tym na dekoderze Play Now TV Box, urządzeniach mobilnych, a także na dedykowanej stronie internetowej.

W skład Play Now TV wchodzą: pakiet Podstawowy oraz pakiety dodatkowe Sport, Kids, Extra, HBO GO, a także News, które można w dowolnej chwili dołączyć w cenach od 10 zł za miesiąc.

Dodajmy, iż od niedawna w Play Now TV z dekoderem TV Box w streamingu dostępne są również kanały TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3 Warszawa i TVN. Wcześniej można je była odbierać tylko po podłączeniu instalacji antenowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...