reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bad Boy” w serialowej wersji w Polsacie

dodano: 2020-10-16 11:24 | aktualizacja: 2020-10-16 13:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Kino Świat „Bad Boy” W soboty, 17 i 24 października br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat widzowie zobaczą po dwa premierowe odcinki produkcji „Bad Boy”, będącej serialową wersją filmu o tym samym tytule, którego producentem jest Vega Investments, a dystrybutorem jest Kino Świat. Reżyserem jest Patryk Vega, a autorami scenariusza są Olaf Olszewski i Patryk Vega. W obsadzie znaleźli się aktorzy Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka, Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski i Zbigniew Zamachowski, a także piłkarze reprezentacji Polski - Kamil Grosicki i Sławomir Peszko.

Kino Świat „Bad Boy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, „Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o fanatyzmie, oddaniu, miłości, determinacji i sile walki.

W serialu „Bad Boy” wystąpią Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka, Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez piłkarzy, takich jak Kamil Grosicki i Sławomira Peszko.

- Czteroodcinkowy miniserial „Bad Boy” dla Telewizji Polsat został pomyślany jako oryginalny utwór w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już ten film w kinie. „Bad Boy” w serialowym wydaniu serwuje blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej opowieści. W serialu pojawi się wiele nowych scen, w których występują aktorzy, nie pojawiający się dotąd w wersji kinowej. Rozbudowane zostały również liczne sekwencje, które znaliśmy z filmu

- zapewnia Patryk Vega.


Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy - Piotr (w tej roli Maciej Stuhr), został policjantem, natomiast Paweł (Antoni Królikowski) żyje z napadów, kradzieży i narkotyków. Bezkarność Pawła, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu zostaje aresztowany. Piotr, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Aleksandra (Katarzyna Zawadzka), piękna i mądra pani adwokat, potrafi znaleźć paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Aleksandra coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata (więcej tutaj i tutaj).

Przypomnijmy, iż film „Bad Boy” pojawił się w kinach w piątek, 21 lutego br. (więcej tutaj i tutaj)

„Bad Boy” - kto wystąpi w serialu?

Małgorzata Kożuchowska jako Anna - bezwzględnie porusza się na granicy prawa, by zdobyć to, czego chce. Nie przebiera w środkach, nie bierze jeńców. Czy uknuta przez nią intryga wystarczy, by zrealizować prywatną zemstę?

Katarzyna Zawadzka jako Aleksandra - policyjna wtyka, prawniczka bawiąca się uczuciami dwóch braci, przebiegła pani prezes i królowa chuliganów... Ta dziewczyna ma wiele twarzy. Wplątana w intrygę policji szybko sama zaczyna dyktować zasady gry. Czy będzie w stanie oprzeć się urokowi Bad Boya? Może pod maską bezwzględnej femme fatale skrywa się wrażliwa kobieta, która jest w stanie zrobić wszystko dla miłości?

Antoni Królikowski jako Paweł - zapalony kibic, bezwzględny przestępca i romantyczny kochanek. Ten chłopak oznacza kłopoty. Mając przed sobą krwawą walkę o interesy klubu piłkarskiego i rodzącą się miłość, nie cofnie się przed niczym. Z niegrzecznego chłopca zmieni się w rekina biznesu i wyrachowanego mafiosa, przed którym kłaniać się będą najważniejsi ludzie w mieście.

Maciej Stuhr jako Piotr - trauma z dzieciństwa odcisnęła na nim piętno, z którym zmaga się do dziś. Teraz za sprawą służbowego polecenia znów będzie musiał stawić czoła przeszłości i spróbować zmierzyć się ze swoimi demonami oraz... z własnym bratem.   

Andrzej Grabowski jako Adam - policjant starej daty. Nie odpuści, póki nie zrealizuje obranego celu, nawet jeśli oznacza to zupełną zmianę stylu życia. Czy za motywacją gończego psa kryje się rodzinna tragedia?

Piotr Stramowski jako Twardy - koneser win i środków psychoaktywnych. Rządzi twardą ręką, ale permanentny stan narkotykowej euforii sprawia, że nie dostrzega w porę, jak rośnie mu groźna konkurencja. Czy uda mu się zachować dawną pozycję?

„Bad Boy” - co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu?

Odcinek 1.
emisja: w sobotę, 17 października br. o 20:00

Brutalna ustawka pomiędzy dwoma zwaśnionymi klubami piłkarskimi kończy się dla jednego z kibiców, ojca dwójki młodych chłopców, wysokim mandatem. Podczas rodzinnej awantury jego syn Paweł staje w obronie matki oraz starszego brata Piotra i śmiertelnie rani ojca nożem. Po latach Paweł, znany w środowisku jako Pablo, sam stoi wysoko w szeregach Kanibali, oddanych i bezwzględnych kibiców Unii. Po śmierci matki do miasta wraca również Piotr, który jako policjant nieprzychylnie patrzy na poczynania brata. Do współpracy przy zwalczaniu przestępczości w środowiskach kibicowskich próbuje go zwerbować dawny znajomy Adam Kos (Andrzej Grabowski). Tymczasem konflikt z Gromadą narasta, szef kiboli Twardy prosi Pawła, by zwerbował nowych rekrutów wśród młodych kibiców. 

Odcinek 2.
emisja: w sobotę, 17 października br. o 20:55

Na skutek nieudanej akcji przeprowadzonej przez młodych rekrutów Pablo zostaje aresztowany, jednak nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu. Podczas gdy Paweł obmyśla plan dotyczący przyszłości Unii, skruszeni koledzy szykują mu oprawę do więzienia. Tymczasem do miasta przyjeżdża atrakcyjna prawniczka Aleksandra . Okazuje się, że to policjantka działająca pod przykryciem, która ma odgrywać dziewczynę Piotra. Podczas przesłuchania z prokurator Anną Dąbrowską. Paweł dowiaduje się o zdradzie Twardego. Planuje zemstę. 

Odcinek 3.
emisja: w sobotę, 24 października br. o 20:00

Po śmierci Twardego Pablo obejmuje dowodzenie wśród Kanibali. Jego aspiracje sięgają jednak wyżej - pragnie przejąć cały WKS Unia. Kiedy prezes Bogdański (Zbigniew Zamachowski) odmawia mu sprzedaży klubu, Paweł planuje zamieszki na stadionie. Kanibale pod przykrywką pomocy niepełnosprawnym wnoszą na stadion nielegalne race. Aleksandra pod pozorem pomocy przy przejęciu klubu coraz bardziej zbliża się do Pawła. Powoduje to coraz większą złość Piotra. Jej oddanie sprawie zaczyna być również kwestionowane przez policjanta Adama Kosa i prokurator Annę Dąbrowską.

Odcinek 4.
emisja: w sobotę, 24 października br. o 20:55

Po przejęciu WKS Unia wychodzi na jaw zadłużenie klubu. Pablo zdaje się tym nie przejmować, zaś Aleksandra widzi w tym szansę na wejście w szeregi Kanibali i rozpracowanie ich siatki powiązań narkotykowych. Dziewczyna jednak coraz mocniej angażuje się w swoją relację z Pawłem, co może stanąć na przeszkodzie całej operacji. Tymczasem Unia nie radzi sobie w rozgrywkach ligowych, co powoduje napięcie wśród kibiców. Kiedy policja otrzymuje informację o tonie nielegalnej kokainy płynącej do Polski na zlecenie Kanibali, data zakończenia całej akcji zostaje ustalona. 
 
Antoni Królikowski, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr i Piotr Stramowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Bad Boy”, foto: Kino Świat
Antoni Królikowski, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr i Piotr Stramowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Bad Boy”, foto: Kino Świat
Iwona Węgrowska na premierze filmu „Bad Boy”, foto: Robert Prach/WBF
Iwona Węgrowska na premierze filmu „Bad Boy”, foto: Robert Prach/WBF
Katarzyna Zawadzka na premierze filmu „Bad Boy”, foto: Robert Prach/WBF
Katarzyna Zawadzka na premierze filmu „Bad Boy”, foto: Robert Prach/WBF
Katarzyna Zawadzka, Adrian Kłos i Sebastian Przybylski w produkcji „Bad Boy”, foto: Aleksandra Mecwaldowska
Katarzyna Zawadzka, Adrian Kłos i Sebastian Przybylski w produkcji „Bad Boy”, foto: Aleksandra Mecwaldowska
Katarzyna Zawadzka w produkcji „Bad Boy”, foto: Marcin Goleń/Kalt
Katarzyna Zawadzka w produkcji „Bad Boy”, foto: Marcin Goleń/Kalt
Katarzyna Zawadzka w produkcji „Bad Boy”, foto: Aleksandra Mecwaldowska
Katarzyna Zawadzka w produkcji „Bad Boy”, foto: Aleksandra Mecwaldowska
Katarzyna Zawadzka i Antoni Królikowski w produkcji „Bad Boy”, foto: Aleksandra Mecwaldowska
Katarzyna Zawadzka i Antoni Królikowski w produkcji „Bad Boy”, foto: Aleksandra Mecwaldowska
Katarzyna Zawadzka i Antoni Królikowski w produkcji „Bad Boy”, foto: Aleksandra Mecwaldowska
Katarzyna Zawadzka i Antoni Królikowski w produkcji „Bad Boy”, foto: Aleksandra Mecwaldowska


„Bad Boy” - emisja w soboty (od 17 października 2020 roku) o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...