reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Usłyszcie nas!” w kanale TTV

dodano: 2020-10-17 12:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TTV „Usłyszcie nas!” W niedzielę, 18 października br. o godz. 22:30 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu „Usłyszcie nas!”. Wystąpią Monika Kuszyńska, Łukasz Lodkowski „Lotek”, Krzysztof Hirsztritt, Przemysław Kossakowski i Himera. Za produkcję programu odpowiada firma Mass Koncept.

TTV „Usłyszcie nas!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jesienią br. w TTV pojawi się duża dawka odwagi i talentu, ale jesteście na to gotowi! Na scenie staną niepokorne i kolorowe indywidualności, a ich szalone performance przetestują naszą otwartość i ciekawość na innego człowieka. W sześciu odcinkach uczestnicy zaprezentują intrygujące, a czasem kontrowersyjne występy przed czwórką życzliwych im i bezstronnych mentorów. Ten program chce otworzyć drzwi przed ludźmi, którzy czują się osobowościami, artystami, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację - zapowiada nadawca.

Jak czytamy w opisie, bohaterami programu „Usłyszcie nas!” są silne osobowości idące pod prąd, nonkonformiści nieobecni w świecie rozrywki i w życiu publicznym. Do świata podchodzą bez uprzedzeń, bywają niepoprawni politycznie i nie przebierają w słowach. Tym razem dostaną szansę, by stanąć przed publicznością, zostać docenionym i wygrać jedną z dwóch równorzędnych nagród pieniężnych w wysokości 50 000 złotych. Na koniec serii, w siódmym odcinku, w głosowaniu online, widzowie wybiorą tych, którzy skradli ich serca.

Jak informuje nadawca, w programie „Usłyszcie nas!” istotną rolę do spełnienia ma niecodzienne kolegium mentorów towarzyszące bohaterom programu. W tej roli widzowie zobaczą wokalistkę Monikę Kuszyńską, stand-up’era Łukasza Lodkowskiego „Lotka”, Krzysztofa Hirsztritta - uczestnika programu „Down the road. Zespół w trasie” (więcej tutaj), oraz podróżnika Przemysława Kossakowskiego. Nad dobrą energią na planie będzie czuwać niezwykła prowadząca -  drag queen, Himera. Wszyscy oni będą służyć uczestnikom swoim wsparciem, podpowiedzą jak przekonać do siebie i swojego pomysłu na życie (więcej tutaj).
 
Monika Kuszyńska, Krzysztof Hirsztritt, Himera, Przemysław Kossakowski i Łukasz Lodkowski „Lotek” w programie „Usłyszcie nas!”, foto: TVN Discovery
Monika Kuszyńska, Krzysztof Hirsztritt, Himera, Przemysław Kossakowski i Łukasz Lodkowski „Lotek” w programie „Usłyszcie nas!”, foto: TVN Discovery


„Usłyszcie nas!” - emisja w niedziele (od 18 października 2020 roku) o godz. 22:30 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...