reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-01-23 - 2021-01-24 - 2021-01-25

31.10-2.11 Polsat Sport: Puchary, derby i magazyny

dodano: 2020-10-31 06:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 31 października - 1 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna Puchar Polski piłkarzy, La Liga Santander, Liga NOS, Eredivisie, Scottish Premiership, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Major League Soccer (MLS), PlusLiga, Tauron Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, Ultimate Fighting Championship (UFC), Formuła 1, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Trinity Force Puchar Polski i League of Legends - Worlds.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna Puchar Polski piłkarzy (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Trinity Force Puchar Polski (więcej tutaj) i League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Plan transmisji:

31 października (sobota)

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:30 Formuła 1, Grand Prix Emilii-Romanii: 1. sesja treningowa, Eleven Sports 1

10:35 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

11:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

11:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 „Moi bohaterowie: Joshua Kimmich” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:15 „Olimpijski sen” - film dokumentalny, Polsat Viasat History

12:55 2. Bundesliga: Eintracht Brunszwik TSV - FC Norymberga, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 Formuła 1, Grand Prix Emilii-Romanii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

13:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:30 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: FC Crotone - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 3

15:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 Fortuna Puchar Polski piłkarzy, 1/16 finału: Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1

15:25 Bundesliga: Arminia Bielefeld - Borussia Dortmund, Eleven Sports 2

15:25 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Werder Brema, Eleven Sports 4

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:50 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: Pogoń Siedlce - Radomiak Radom, Ipla

17:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Energa Basket Liga: Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa, Polsat Sport News

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Inter Mediolan - Parma Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 SuperLega: Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport Extra

18:00 SuperLega: Allianz Milano - Sir Safety Conad Perugia, Ipla

18:20 Fortuna Puchar Polski piłkarzy, 1/16 finału: PGE FKS Stal Mielec - Piast Gliwice, Polsat Sport

19:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Fortuna Sittard, Polsat Sport News

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 La Liga Santander: CD Alaves - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Carrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:40 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:45 Bundesliga: „Bundesliga Special: Bundesliga Clubs” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport

23:45 KSW37, Polsat Sport Fight

Noc z 31 października na 1 listopada (z soboty na niedzielę)
0:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

1:25 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:15 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:15 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:30 KSW46, Polsat Sport Extra

4:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1 listopada (niedziela)
6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

9:50 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:00 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Polsat Play

10:40 KSW42, Polsat Sport Fight

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 Formuła 1, Grand Prix Emilii-Romanii: wyścig, Eleven Sports 1

11:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Bundesliga Clubs” - magazyn, Eleven Sports 4

11:30 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Clubs” - magazyn, Eleven Sports 3

12:25 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:55 Scottish Premiership: FC Kilmarnock - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

13:20 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:25 2. Bundesliga: SpVgg Greuther Fürth - Hannover 96 Hanower, Eleven Sports 3

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:25 Eredivisie: FC Emmen - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Torino FC Turyn - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 4

15:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - Bayer 04 Leverkusen, Eleven Sports 3

15:55 La Liga Santander: Celta Vigo - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 1

16:40 Eredivisie: PSV Eindhoven - ADO Den Haag Haga, Polsat Sport News

17:00 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

17:00 „Legendy ligi niemieckiej: Rudi Voeller” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Bundesliga Clubs” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: MKS Będzin - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

17:55 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

17:55 Bundesliga: Hertha BSC Berlin - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 2

17:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 3

18:00 SuperLega: Gas Sales Bluenergy Piacenza - Kioene Padwa, Polsat Sport Extra

18:25 La Liga Santander: Granada CF Grenada - UD Levante Walencja, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 1
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

20:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

20:30 Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław, Polsat Sport

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Getafe CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sport 4

20:55 Liga NOS: Sporting CP Lizbona - CD Tondela, Eleven Sports 3

21:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:40 Major League Soccer (MLS): Columbus Crew SC - Philadelphia Union, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport

23:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:05 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

23:40 KSW31, Polsat Sport News

Noc z 1 na 2 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Muay Thai: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

1:00 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

1:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 KSW48, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...
reklama