reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanal 3 stanie się Nova News od 4.01

dodano: 2020-12-03 19:41 | aktualizacja: 2020-12-03 20:12
autor: RO | źródło: satinfobox.com

Nova News Nova Broadcasting Group wyznacza nowy kierunek rozwoju dla Kanal 3 - najpopularniejszego kanału informacyjnego w Bułgarii. Od 4 stycznia 2021 roku będzie zastąpiony przez Nova News. Rebranding pozwoli stać się integralną częścią grupy, która półtora miesiąca temu kupiła stację telewizyjną Kanal 3.

kanal3.bg
Kanal 3 Bułgaria


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nova News będzie nadawać wiadomości co godzinę, transmisje na żywo z wydarzeń oraz programy publicystyczne. Nowy projekt ma korzystać z zasobów informacyjnych komercyjnej telewizji Nova TV, a kadra pracownicza Kanal 3 zostanie zachowana.

Nova News posłuży jako punkt wyjścia na aktualne wydarzenia z niezwykłą percepcją prosto z najgorętszych miejsc. Widzowie będą mieli okazję śledzić ważne lokalne, krajowe, europejskie i światowe tematy dnia z informacjami co godzinę. Nova News wykorzysta doświadczenie zespołu informacyjnego Nova i zasoby do rozwijania istniejących treści kanału.

Ten rok po raz kolejny pokazał, że w czasach wyzwań i trudności, informacja staje się coraz bardziej poszukiwana i ważna dla ludzi. Jako odpowiedzialna firma krajowa i wiodąca grupa medialna na rynku bułgarskim, Nova Broadcasting Group, wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom z telewizją informacyjną, która będzie oferować widzom aktualne i rzetelne informacje w czasie aktualnym. Nasze ambicje mają pozwolić na to, aby Nova News stała się liderem wiadomości telewizyjnych w Bułgarii

- skomentowała dyrektor wykonawczy Nova Broadcasting Group, Iva Stoyanova.


Kanal 3 jest obecnie nieszyfrowana (FTA) z satelity Hellas Sat 3 (39°E) na częstotliwości 12,214 GHz, pol. V (SR: 30000, FEC: 7/8; DVB-S/QPSK).

Źródło: satinfobox.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...