reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Transmisja z gali Globe Soccer Awards w Eleven Sports

dodano: 2020-12-16 20:49 | aktualizacja: 2020-12-23 15:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Globe Soccer Awards Robert Lewandowski został ogłoszony podczas gali The Best FIFA Football Awards 2020 piłkarzem roku. Jest to tym większy sukces, że za jego sprawą po raz pierwszy w historii laureatem został zawodnik Bundesligi. Co więcej na tej nagrodzie może się nie skończyć, bowiem Lewandowski znalazł się wśród grona osób nominowanych do Globe Soccer Awards, również w kategorii piłkarza roku, obok Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego. Transmisja na żywo z gali Globe Soccer Awards dnia 27 grudnia w Eleven Sports 1.

Globe Soccer Awards
Globe Soccer Awards nominowani piłkarz roku 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisję z gali The Best FIFA Football Awards 2020, podczas której Robert Lewandowski został ogłoszony piłkarzem roku, można było oglądać 17 grudnia o godz. 19:00 na tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport, z komentarzem Macieja Iwańskiego i Piotra Sobczyńskiego. Dodajmy, że w tym roku nie przyznano Złotej Piłki - po raz pierwszy w historii tego plebiscytu, a powodem tego była pandemia COVID-19.

Globe Soccer Awards Dubai 2020 Special Edition
W świetle globalnego wpływu COVID-19, tegoroczne Dubai Globe Soccer Awards będą edycją specjalną, w której wyróżnione zostaną największe talenty 2020 roku w kategoriach piłkarza roku, klubu roku i trenera roku, lecz także legendarni gracze, kluby, trenerzy i agenci z ostatnich 20 lat. Po raz pierwszy cztery z nagród będą dotyczyły osiągnięć w latach 2001-2020.

Wydarzenie specjalnej edycji Dubai Globe Soccer Awards, które odbędzie się we współpracy z Dubai Sports Council, odbędzie się w niedzielę, 27 grudnia br. w ekskluzywnym hotelu Armani, zlokalizowanym w słynnym wieżowcu Burdż Chalifa. Gala będzie transmitowana na żywo na całym świecie; w Polsce w kanale Eleven Sports 1.

Nominowani do Globe Soccer Awards 2020 zostali wybrani przez jury składające się z międzynarodowych trenerów, dyrektorów i prezesów związków piłkarskich. Zobacz pełną listę nominowanych. Głosować na zwycięzców można pod tym linkiem. Aktualnie, z nieznaczną przewagą nad Robertem Lewandowskim, prowadzi Cristiano Ronaldo, ale wszystko może jeszcze ulec zmianie. Zeszłoroczny tytuł piłkarza roku zdobył Cristiano Ronaldo, już po raz szósty w historii plebiscytu. Sama nominacja Roberta Lewandowskiego jest dużym wyróżnieniem, ponieważ jest on pierwszym Polakiem nominowanym do Globe Soccer Awards.

Kategorie Globe Soccer Awards 2020:
  • Player of the Year
  • Club of the Year
  • Coach of the Year
  • Player of the Century 2001-2020
  • Club of the Century 2001-2020
  • Coach of the Century 2001-2020
  • Agent of the Century 2001-2020
  • Player Career Award


27 grudnia (niedziela)
15:30 Gala Globe Soccer Awards, Eleven Sports 1
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...