reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Film TVN o Tomaszu Komendzie w serwisach VOD

dodano: 2021-01-02 05:17 | aktualizacja: 2021-01-02 21:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat TVN „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” W styczniu br. film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” pojawi się w takich serwisach VOD jak Premiery Canal+, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Netia, Inea, Toya, vod.pl, Ipla, Chili i Rakuten. Producentem filmu jest TVN (Discovery), a dystrybutorem jest Kino Świat. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). W obsadzie znaleźli się Magdalena Różczka, Agata Kulesza, Piotr Trojan, Andrzej Konopka, Jan Frycz i Dariusz Chojnacki.

Kino Świat TVN „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Autorem scenariusza jest Andrzej Gołda, reżyserem Jan Holoubek, za zdjęcia odpowiadał Bartłomiej Kaczmarek, producentem jest Anna Waśniewska-Gill, a kierownikiem produkcji Krzysztof Łojan.

Nowy Rok w wybranych serwisach VOD zainauguruje premiera nagrodzonego na festiwalach w Gdyni, Camerimage oraz Młodzi i Film obrazu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” w reżyserii Jana Holoubka. To dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach, którymi żyła cała Polska. To fabularna opowieść o życiu Tomasza Komendy - młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Twórcy filmu podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na do dziś nurtujące wszystkich pytania. Jak to mogło się wydarzyć? Dlaczego niewinny człowiek musiał aż 18 lat czekać w celi na sprawiedliwość?

Za kamerą filmu stanął Jan Holoubek - autor serialu „Rojst”. Obsadę aktorską współtworzą m.in.: Magdalena Różczka, Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka i Dariusz Chojnacki. Rolę Tomasza Komendy zagrał Piotr Trojan, mający na koncie udział w takich produkcjach, jak „Chce się żyć” czy „Pułapka” (więcej tutaj).

W piątek, 1 stycznia br. film trafił w ramach Premium VOD na platformy: Premiery Canal+, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Netia, Inea i Toya. Od piątku, 22 stycznia br. będzie natomiast dostępny na platformach: vod.pl, Ipla, Chili i Rakuten.

Dodajmy, iż film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” pojawił się w kinach w piątek, 18 września br. (więcej tutaj)
 
Agata Kulesza i Piotr Trojan na plakacie promującym kinową emisję filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, foto: Kino Świat
Agata Kulesza i Piotr Trojan na plakacie promującym kinową emisję filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, foto: Kino Świat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...