reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-21 - 2021-10-22

Sport w polskiej TV 3.01.2021

dodano: 2021-01-02 15:38 | aktualizacja: 2021-01-05 18:10
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Chelsea FC – Manchester City. Transmisja live z Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała 
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport

15:15 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Leicester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda 

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Detroit Pistons – Boston Celtics
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Bilbao – Elche CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski 

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Atletico Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Lipiński 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – CA Osasuna
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – FC Crotone
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica 

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – 1. FSV Mainz 05 
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – UC Sampdoria
Komentarz: Julian Kowalski, Antoni Partum

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Benevento Calcio – AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: NOS Liga:
CD Santa Clara – SL Benfica
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski

22:00 Piłka nożna: NOS Liga:
FC Porto – Moreirense FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – FC Crotone
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Bologna FC 1909
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Benevento Calcio – AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 
 
Eurosport 1

11:30 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val Müstair:
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych

12:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Zagrzeb:
1. przejazd slalomu kobiet

13:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
Eurosport 2

09:15 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee:
Zawody 
Komentarz: Grzegorz Pajda

10:40 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee:
2. przejazd kobiet
Komentarz: Grzegorz Pajda

12:35 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Koenigsee:
Zawody
Komentarz: Grzegorz Pajda
 
nSport+

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Eibar – Granada CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza – Enea Astoria Bydgoszcz
 
Polsat Sport Extra

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1:
Sir Safety Conad Perugia – Itas Trentino
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Hereda San Pablo Burgos – Unicaja Malaga
Komentarz: Radosław Spiak

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – HDI Sigorta Afyon Belediye
Komentarz: Jakub Ryś

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Urbas Fuenlabrada – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP 1

13:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
 
TVP Sport

13:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

15:35 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val Müstair:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

18:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
MKS Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin

20:30 Dart: Mistrzostwa Świata:
Finał
Komentarz: Jakub Łokietek, Maciej Chorbiński

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...