reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe projekty Folx już blisko?

dodano: 2021-01-10 11:15
autor: RO | źródło: satelitv.net

Adria Music Television W styczniu 2021 roku na satelicie Eutelsat 16A (16°E) ruszają nowe kanały muzyczne z rodziny Folx TV. One Music Television, Adria Music Television i Folx Music Television Slovenija mają oferować darmowy przekaz w wysokiej rozdzielczości (HD) dla szerokiego grona odbiorców.

Adria Music Television
Adria Music Television


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Folx Music Television Slovenija to ogólnokrajowa, rozrywkowa telewizja muzycza, która łączy tradycję, historię i lokalne cechy, unowocześniając tym samym wygląd sceny folkowej w czasach współczesnych. Folx stara się wizualnie podkreślać, popularyzować i przybliżać istniejącą, a jednocześnie prawie zapomnianą tradycję słoweńskiej przestrzeni muzycznej.

Adria Music Television ma zawierać szeroką gamę starych i nowych teledysków, przebojów muzyki pop i rock ze wszystkich republik byłej Jugosławii. Najlepsza muzyka ze Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Serbii, Czarnogóry i Macedonii Północnej.

One Music Television oferuje program dostosowany do nieco bardziej nowoczesnych i modnych gustów muzycznych, ale z drugiej strony nie jest uwikłany w wąskie gatunki muzyczne. Stacja ma oferować niezmierzoną paletę barw przebojów, wiele gatunków dla młodego, średniego i starszego pokolenia – od najnowszych piosenek pop, pop-rock i dance po największe hity muzyczne wszech czasów.

Emisja nowego pakietu od grupy Folx Network ma być nadawana z tp. D9 satelity Eutelsat 16A (16°E) o częstotliwości 11,637 GHz, pol. V (SR: 30000, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK). Pojemność jest obsługiwana przez chorwackiego operatora OiV Zagreb. Prawdopodobną datą rozpoczęcia transmisji jest 11 stycznia 2021 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...