reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa usługa Paramount+ ustala daty debiutu [wideo]

dodano: 2021-01-20 13:50 | aktualizacja: 2021-01-21 11:39
autor: Janusz Sulisz | źródło: ViacomCBS

Paramount Plus logo white 360px.jpg ViacomCBS ogłosił harmonogram uruchomienia swojej oczekiwanej usługi streamingu o nazwie Paramount+. Ta usługa przesyłania strumieniowego będzie miała swoją premierę w Stanach Zjednoczonych i całej Ameryce Łacińskiej 4 marca 2021 roku.

Paramount
Paramount+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
4 marca 2021 r. usługa CBS All Access w Kanadzie zostanie przemianowana na Paramount+, przy czym rozszerzona oferta będzie dostępna w tym kraju dopiero pod koniec roku. Paramount+ w Kanadzie jest następcą CBS All Access. Będzie oferować wyłączny dostęp do najnowszych filmów Paramount Pictures w ciągu roku od premiery kinowej oraz tytułów takich jak Sonic The Hedgehog, Gemini Man i Paw Patrol: Ready, Race, Rescue.

Obecnie CBS All Access ma około 8 - 9 mln subskrybentów, co przy 200 mln abonentów Netflixa jest niczym.

ViacomCBS wprowadzi również usługę Paramount+ do krajów skandynawskich 25 marca. Potem usługa pojawi się w Australii w połowie 2021 roku. Nie ma jeszcze informacji o dostępności tej usługi w pozostałej części Europy poza Skandynawią, ale szczególnie w Wielkiej Brytanii. Wiadomo, że spółka wybrała najbogatsze i najbardziej online rynki na świecie. Polska jest być może w dalszych planach.

Ponadto usługa będzie oferować co tydzień nowy Paramount Evergreen oraz katalog nagradzanych filmów i klasyków, a także filmów dla dzieci. Seriale telewizyjne obejmują Yellowstone, On Becoming a God in Central Florida, Awkwafina to Nora z Queens, The Hills, RuPaul's Dragrace i wszystkie sezony South Park. Ponadto będzie dostęp do ponad 1400 odcinków popularnych seriali z Paramount Network, MTV, Comedy Central, Channel 5 UK i Nickelodeon.

24 lutego spółka ViacomCBS będzie gospodarzem zdalnego wydarzenia dla inwestorów - wtedy opublikuje wyniki finansowe za 4. kwartał i cały 2020 rok. Prezentacja ma zawierać kompleksowy przegląd strategii transmisji streamingowej firmy, w tym Paramount+, Pluto TV i Showtime OTT.

Paramount+ będzie oferować treści z połączonej sieci ViacomCBS, w tym Paramount, Nickelodeon, MTV, BET i Comedy Central.

 


Źródło: broadbandtvnews.com  screencrush.com  rapidtvnews.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...