reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-17 - 2022-01-18

Mistrzostwa Europy w short tracku w Polsacie Sport Extra [wideo]

dodano: 2021-01-21 20:39 | aktualizacja: 2021-01-21 23:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat Sport

ME w short tracku Gdansk 2021 Polsat sport extra 360px.jpg Telewizja Polsat wyprodukuje międzynarodowy sygnał telewizyjny z Mistrzostw Europy w short tracku. W odbywających się w Gdańsku zawodach udział bierze prawie 150 zawodników. W gronie tym znalazło się ośmioro Polaków z medalistką międzynarodowych turniejów Natalią Maliszewską na czele. W sobotę i niedzielę Polsat Sport Extra przeprowadzi wielogodzinne transmisje z hali Olivia.

PZŁS
ME w short track Gdańsk 2021 Polsat sport extra 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dwa wozy transmisyjne Telewizji Polsat nadające w technologii High Definition pracują w Gdańsku już od czwartku 21 stycznia. Pierwszy z nich produkuje sygnał telewizyjny wysyłany na cały świat. Drugi odpowiada za transmisję w Polsacie Sport Extra. Kamery Telewizji Polsat w czasie rzeczywistym wspierają też sędziów przy analizach wideo.

Sobotnie i niedzielne wielogodzinne relacje rozpoczną się o godz. 12:30 od studia zlokalizowanego w gdańskiej hali Olivia. Program poprowadzi Jerzy Mielewski, a wśród jego gości znajdą się czołowi specjaliści łyżwiarscy w naszym kraju. Stałym ekspertem będzie mistrz olimpijski z Soczi – Zbigniew Bródka. Zawody skomentują Marcin Lepa oraz uczestnik Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver – Jakub Jaworski. Za wywiady odpowiedzialny będzie Tomasz Lach.

W odbywających się w Gdańsku Mistrzostwach Europy w short tracku rywalizować będzie blisko 150 zawodników z 25 państw. W związku z reżimem sanitarnym wszyscy, zostaną zakwaterowani w jednym hotelu. Na listach startowych zabraknie przedstawicieli Wielkiej Brytanii, której zawodnicy nie mają możliwości przylotu. W hali Olivia wystąpi 8 Polaków, w tym złota medalistka ME 2019 i brązowa medalistka ME 2020 - Natalia Maliszewska. Na początku stycznia białostoczanka zajęła 6. miejsce w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski minionego roku.

Szczegółowy plan transmisji z Mistrzostw Europy w short tracku oraz najświeższe informacje i ekskluzywne materiały wideo dotyczące tego wydarzenia dostępne są na stronie Polsatsport.pl.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...