reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec hostowania CloudFlare pirackich IPTV?

dodano: 2021-02-18 12:47
autor: HP | źródło: Lega Serie A/digital-news

Piractwo IPTV la pirateria Serie A stop piracy 360px.jpg Wszystko wskazuje na to, że to sąd zmusi CloudFlare do zaniechania usług hostingu dla wielu pirackich usług IPTV. Sąd w Mediolanie wydał amerykańskiemu dostawcy CloudFlare nakaz zaprzestania świadczenia usług hostingowych nielegalnym operatorom IPTV. To jest efekt działania władz włoskiej ligi Serie A TIM, której z kolei pomogła na poziomie prawnym hiszpańska LaLiga.

Lega Serie A
Piractwo IPTV la pirateria Serie A stop piracy 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niezastosowanie się do tego będzie skutkowało karą w wysokości 5000 euro za każdy dzień niezgodności z poleceniem sędziego.

Według DowJones, sąd w Mediolanie nakazał również firmie Google Ireland Ltd. (odpowiada za całość działalności Google w Europie) dostarczenie wszelkich informacji umożliwiających identyfikację odbiorców pirackich usług IPTV.

Decyzje te wpisują się w szereg działań podjętych przez włoską ligę Serie A przed sądem w Mediolanie, które nakładają na dostawców usług internetowych obowiązek uniemożliwienia dostępu do 160 usług IPTV oraz zablokowania 2200 adresów IP i nazw domen.

Obejmują one również trwałe blokowanie adresów IP używanych do nielegalnych transmisji meczów włoskiej ligi i obejmują późniejsze zmiany adresów.

Ostatecznym celem, jaki sobie postawiliśmy, jest eliminacja nielegalnych transmisji, ochrona naszego produktu, licencjobiorców i konsumenta, który subskrybuje płatne usługi, ponieważ branża piłkarska nie może tolerować tego półświatka, który wysysa zasoby z systemu - powiedział Luigi De Siervo , CEO of Lega Serie A. 

Niedawne środki podjęte przez różne sądy, w szczególności sąd w Mediolanie, potwierdzają, że działamy we właściwym kierunku, a dzięki ścisłej współpracy z policją osiągnęliśmy wyniki, jakich żadna inna liga piłkarska w Europie nie była w stanie osiągnąć. w ostatnich miesiącach.


 

Źródło: advanced-television.com  digital-news.it  legaseriea.it

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...