reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ACE zamknęło tt-torrent.com

dodano: 2023-11-21 10:27
autor: HP | źródło: ACE/Likeweb

TT torrent tajlandia torrent 360px Organizacja Alliance for Creativity and Entertainment (ACE) zamknęła tt-torrent.com, witrynę z torrentami obsługiwaną poza Tajlandią. Według ACE witryna naruszająca prawa działała od 2006 r., początkowo pod nazwą domeny Thaitorrent.com, a następnie tt-square.com.  Według Likeweb witryna tt-torrent.com znalazła się na 156. miejscu wśród najpopularniejszych witryn w Tajlandii i odnotowała 26,3 miliona odwiedzin w okresie od stycznia do września 2023 r.

TT-Torrent
TT-torrent witryna piracka ACE 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W następstwie działań wykonawczych ACE, tt-torrent.com i wszystkie powiązane domeny zostały przeniesione do organizacji antypirackiej, a witryny przekierowują obecnie do strony ACE „ Oglądaj legalnie ”.

Komentując zamknięcie, Sompan Charumilinda, wiceprezes wykonawczy True Visions, powiedział:

- Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność Działowi Zwalczania Przestępczości Gospodarczej i ACE za ich nieocenioną pomoc w walce z piractwem treści.

- Piractwo jest utrzymującym się problemem na całym świecie, ale współpraca, którą nawiązaliśmy ze strony władz Tajlandii i organizacji międzynarodowych, takich jak ACE, doprowadziła do jednych z najskuteczniejszych działań w zakresie egzekwowania prawa w Azji. To walka, którą będziemy i musimy kontynuować. Zamykanie takich witryn zmniejsza szkody wyrządzone tajlandzkiemu społeczeństwu, zwłaszcza naszej młodzieży, i przynosi korzyści kreatywnej gospodarce i całemu krajowi.


Jan van Voorn, wiceprezes wykonawczy i szef globalnej ochrony treści w Motion Picture Association oraz szef ACE przekazał:

- Zamknięcie tt.torrent.com oznacza kolejne udane działanie w zakresie egzekwowania prawa ACE i kolejne ostrzeżenie dla operatorów nielegalnego piractwa na całym świecie, że ich dni są policzone.

- Ta witryna narażała konsumentów na rażące złośliwe oprogramowanie, podważała inwestycje w tajską branżę treści i zmniejszała podatki na rzecz władz lokalnych. Zamknięcie tt-torrent.com jest korzystne dla wszystkich.


Źródło: alliance4creativity.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...