reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polskie zabójczynie” 4 i sądy w marcu w CI Polsat

dodano: 2021-02-19 05:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W marcu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Polskie zabójczynie” (sezon 4.), „Najbardziej szokujące przypadki sądowe” (sezon 3.) i „Jak przeżyć zbrodnię”, a w ramach pasma „Kocha, lubi, morduje” taką produkcję jak „Póki śmierć nas nie rozłączy” (sezony 1. i 2.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w marcu br. w Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) powrócą mrożące krew w żyłach historie, które wydarzyły się w kraju - w programie „Polskie zabójczynie”. W nowym sezonie stacja przedstawi postaci kobiet, które nie zawahały się przed dokonaniem najpotworniejszych czynów. Kontynuując cykl programowy „Kocha, lubi, morduje” nadawca zaprasza na premierę programu Póki śmierć nas nie rozłączy”, w którym wszystkie zbrodnie zaczynają się od ślubu w tle. Wróci również program „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”, odkrywający, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami sal sądowych.

Marzec 2021 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Kocha, lubi, morduje”:
„Póki śmierć nas nie rozłączy” 1 i 2 (​„A Wedding and a Murder” 1 i 2)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 marca br.) o 20:05

„Póki śmierć nas nie rozłączy” przedstawia prawdziwe historie, w których zaręczyny, uroczystość ślubna czy idealny miesiąc miodowy zamieniają się w koszmar, bo naznacza je czyjaś przedwczesna śmierć. Każdy z godzinnych odcinków opowiada o zabójstwie, którego tłem były początkowo radosne wydarzenia związane z zawarciem związku małżeńskiego. Wśród prezentowanych przypadków znajdzie się znana sprawa zaginięcia Annie Le, pięknej studentki Yale, która zniknęła przed swoim ślubem czy historia świeżo poślubionych Gail i Ricka Brinków. Kwestia tragicznego finału ich małżeństwa przez dziesiątki lat pozostawała nierozwiązana. Wyjaśnienie zagadki przyniosły dopiero informacje dotyczące niepokojącego sekretu rodziny, które nieoczekiwanie ujawnił świadek. Panna młoda czy pan młody, członek rodziny, a nawet zazdrosny gość weselny - każda z tych osób może okazać się ofiarą lub podejrzanym, kiedy ślub staje się katalizatorem zbrodni (więcej tutaj).

„Polskie zabójczynie” 4 („Polish Killer Women” 4)
emisja: w piątki (od 19 marca 2021 roku) o 22:00

Jak informuje nadawca, „Polskie zabójczynie” to oryginalna produkcja Crime+Investigation Polsat, zgłębiająca najmroczniejsze polskie sprawy kryminalne, w których główną rolę odegrały kobiety. Czwarty sezon to historie trucicielek, dusicielki i kobiety, która zamordowała własną teściową kuchennym młotkiem. To nieopanowane emocje czy totalne zobojętnienie na drugiego człowieka prowadzi „Polskie zabójczynie” do makabrycznych zbrodni? Seria prezentuje sprawy, które elektryzowały opinię publiczną w całym kraju. Opowieści o kobietach, które dopuściły się najpodlejszych czynów uzupełnione są o inscenizacje oraz wypowiedzi osób zaangażowanych w poszczególne sprawy - funkcjonariuszy organów ścigania, psychologów, dziennikarzy (więcej tutaj).

„Najbardziej szokujące przypadki sądowe” 3 (​„Court Cam” 3)
emisja: w niedziele (od 21 marca br.) o 21:00

Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych - od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy (więcej tutaj).

„Jak przeżyć zbrodnię” („I Survived A Crime”)
emisja: w niedziele (od 21 marca br.) o 22:00

Jak informuje nadawca, po sukcesach „PD Cam” i „Court Cam” przyszedł czas na oddanie głosu ofiarom zbrodni. Opowiadają o tym, jak udało się im przeżyć w niezwykłych okolicznościach. Serial przenosi widzów w sam środek akcji, by lepiej oddać emocje towarzyszące wydarzeniom, ale też pokazać, jakie działania ich bohaterowie musieli podjąć, by ocalić życie. W każdym z półgodzinnych epizodów widzowie poznają inną historię i zobaczą, jaką strategię przetrwania wybrali jej bohaterowie. Czy unikali konfrontacji z napastnikiem, czy też rzucili się do rozpaczliwej walki? Głos zabiorą też same ofiary, dzieląc się szczegółami opisywanych zdarzeń. Obraz sytuacji dopełnią materiały utrwalone ukrytymi kamerami, kamerami przemysłowymi, telefonami komórkowymi czy samochodowymi rejestratorami wideo. Serial naświetli kluczowe elementy każdej z tych dramatycznych sytuacji i pokaże jak błyskawicznie podejmowane decyzje potrafią przesądzić o jej finale, kiedy zagrożone jest nasze życie, bezpieczeństwo lub wolność.
 
„Póki śmierć nas nie rozłączy” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Póki śmierć nas nie rozłączy” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Polskie zabójczynie” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Polskie zabójczynie” w CI Polsat, foto: A+E Networks
Uczestniczka programu „Polskie zabójczynie”, foto: A+E Networks
Uczestniczka programu „Polskie zabójczynie”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...