reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wystawa ANGA COM przełożona na 2022

dodano: 2021-03-02 13:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ANGA COM

ANGA COM ANGA COM, która miała odbyć się w czerwcu, została przełożona na przyszły rok, poinformowali organizatorzy tej międzynarodowej wystawy. Planowany termin to 10-12 maja 2022 roku. Za to w dniach 8-10 czerwca 2021 roku odbędzie się kongres online ANGA COM DIGITAL. Powodem przełożenia wystawy jest pandemia koronowirusa. SAT Kurier jest stałym, wieloletnim partnerem medialnym wystawy.

ANGA COM
ANGA COM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że pierwotnie wystawa ANGA COM miała odbyć się w maju 2020 roku.

- Nadal nie można przewidzieć, kiedy znowu dozwolone będą wystawy międzynarodowe i kiedy zniesione zostaną różne ograniczenia w podróżowaniu. Nasza ANGA COM to nie tylko prezentacje produktów i transakcje biznesowe, lecz także „zbliżanie się” branży w prawdziwym tego słowa znaczeniu - i to w swobodnej i międzynarodowej atmosferze. Niestety nie można tego zagwarantować w 2021 roku przy odpowiednim czasie realizacji. Dlatego musieliśmy podjąć trudną, ale z naszego punktu widzenia logiczną decyzję o ponownym i długoterminowym odroczeniu. Z niecierpliwością czekamy na wspaniały powrót w przyszłym roku w maju - powiedział dr Peter Charissé, dyrektor zarządzający ANGA COM.

Kongres online ANGA COM DIGITAL odbędzie się w dniach 8-10 czerwca 2021 roku, w terminie planowanej wystawy. Wraz z tą nową konferencją internetową ANGA COM oferuje firmom możliwość zaprezentowania się międzynarodowej publiczności również w tym roku. Rejestracja Digital Partnership jest już otwarta. Digital Partners mogą aktywnie uczestniczyć w obszernej agendzie konferencji poświęconej tematom związanym z technologią i strategiami z sektora usług szerokopasmowych i mediów, promować swoje produkty i usługi w Digital Showrooms oraz korzystać z licznych opcji sieciowych. Informacje na temat cen i usług, a także formularze rejestracyjne są już dostępne online pod adresem www.angacom.de/digital. W zależności od preferowanego poziomu partnerstwa (od brązu do platyny), koszty wahają się od 5 000 do 25 000 euro.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...