reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gazeta.pl z programem „Studio biznes” 4

dodano: 2021-03-03 07:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Gazeta.pl „Studio biznes” W środę, 3 marca 2021 roku o godz. 12:00 rozpocznie się kolejny sezon programu „Studio biznes”. W jego 4. edycji do dotychczasowych prowadzących - Łukasza Kijka i Tomasza Korniejewa dołączy Dominik Wardzichowski, który będzie odpowiadał za tematykę sportową. Program powróci na strony portalu gazeta.pl (Agora) w odmienionej formie i będzie nadawany „na żywo” z nowego studia portalu. Ponadto będzie dostępny na stronach internetowych moto.pl i sport.pl.

Gazeta.pl „Studio biznes”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Studio biznes” to program „na żywo”, łączący świat gospodarki, motoryzacji i sportu. Do tej pory format składał się z kilku bloków tematycznych: gospodarczego, debaty, części „TopTech” poświęconej nowinkom ze świata technologii oraz bloku motoryzacyjnego. W nowym sezonie „Studio biznes” poszerzone zostanie o tematykę marketingu sportowego za sprawą dziennikarza sportowego Dominika Wardzichowskiego ze sport.pl. Dołączył on właśnie do dotychczasowych prowadzących „Studio biznes” - redaktora naczelnego serwisów informacyjnych Gazeta.pl Łukasza Kijka oraz dyrektora serwisu moto.pl Tomasza Korniejewa. 

- Cieszymy się, że wracamy już z czwartym sezonem programu „Studio biznes” - mówi Łukasz Kijek. - W trzech poprzednich edycjach udowodniliśmy, że wciąż jesteśmy w stanie zaskakiwać naszych widzów nowymi pomysłami. W kolejnych odcinkach z pewnością nie zabraknie ciekawych rozmów o gospodarce ani tematów istotnych z punktu widzenia osób prowadzących biznes lub interesujących się zagadnieniami gospodarczymi. Wszystko to w odmienionym studiu, które zaprezentujemy już 3 marca o 12:00 - dodaje.

- Trzy poprzednie edycje programu pokazały, że internauci interesują się ciekawymi i dynamicznymi rozmowami prowadzonymi „na żywo” - mówi Dominik Wardzichowski. - Od czwartego sezonu będziemy prezentować naszym odbiorcom także biznesową twarz sportu. W programie skupimy się na kwestiach związanych z marketingiem sportowym - dodaje.

- W nowym sezonie „Studia biznes” nie zabraknie prezentacji kolejnych samochodów - zarówno tych miejskich, jak i luksusowych - wyjaśnia Tomasz Korniejew. - Ponownie przejedziemy tysiące kilometrów i sprawdzimy, jak testowane samochody sobie radzą. Pojawią się też komentarze, trendy i nowinki motoryzacyjne - dodaje.


Nowe odcinki programu „Studio biznes” będą emitowane „na żywo” w każdą środę o godzinie 12:00. Dostępne będą na stronie głównej gazeta.pl oraz w serwisach moto.pl i sport.pl. W poprzednich trzech sezonach wyemitowano w sumie 64 odcinki (więcej tutaj).
 
Łukasz Kijek i Tomasz Korniejew w kampanii promującej program „Studio biznes”, foto: Agora
Łukasz Kijek i Tomasz Korniejew w kampanii promującej program „Studio biznes”, foto: Agora
Dominik Wardzichowski, Łukasz Kijek i Tomasz Korniejew są prowadzącymi program „Studio biznes”, foto: Agora
Dominik Wardzichowski, Łukasz Kijek i Tomasz Korniejew są prowadzącymi program „Studio biznes”, foto: Agora


„Studio biznes” - sezon 4., premiery w środy (od 3 marca 2021 roku) o godz. 12:00 na stronach gazeta.pl, moto.pl i sport.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...