reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ojciec Mateusz” 25 w kanałach TVP

dodano: 2021-03-11 08:28 | aktualizacja: 2021-03-11 13:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/ATM Grupa/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Ojciec Mateusz” grafika rysunek animacja bajka W piątek, 12 marca br. o godz. 21:00 w TVP1, a w kolejnych dniach w kanałach TVP HD, TVP Seriale i TVP Kobieta, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 25. sezonu serialu „Ojciec Mateusz”, którego producentem jest ATM Grupa. Wcześniejsze serie tej produkcji emitują obecnie stacje TVP1, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Seriale. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego serialu?

TVP1 TVP 1 Jedynka „Ojciec Mateusz” grafika rysunek animacja bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czasach pandemii nasze życie bardzo się zmieniło. Nie ominęło to także Sandomierza. W nowych odcinkach widzowie będą oglądać nową rzeczywistość, a niezmiennie wyjątkową czujność detektywa w sutannie. Jego znajomi z komisariatu w tym wyjątkowym, zabytkowym mieście będą się wspierać talentami śledczymi ojca Mateusza Żmigrodzkiego (w tej roli Artur Żmijewski).

Jak zapewnia nadawca, odtwórca roli głównej oczywiście nie mógł się zmienić - w postać niesamowitego duchownego wciela się Artur Żmijewski. Na plebanii towarzyszy mu m.in. Kinga Preis. A jako sandomierscy policjanci występują m.in. Edyta Olszówka, Piotr Polk, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Artur Pontek i Jędrzej Taranek (więcej tutaj).

Co wydarzy się w 1. odcinku 25. sezonu serialu, zatytułowanym „Szeryf”?
Sandomierza nie ominęła pandemia. Chorych przybywa, szpital jest pełen pacjentów. Babcia Lucyna (Aleksandra Górska) woli nie ryzykować. Izoluje się od kontaktów z ludźmi. Komunikuje się za pośrednictwem sieci. Pewnego dnia odbiera tajemniczy telefon. Tymczasem w mieście zamaskowany mężczyzna zaczyna rozprawiać się z przestępcami bez udziału policji. Stosuje coraz brutalniejsze metody. Kim jest?
 
Piotr Polk, Michał Piela, Jędrzej Taranek i Katarzyna Cichopek w serialu „Ojciec Mateusz”, foto: ATM Grupa
Piotr Polk, Michał Piela, Jędrzej Taranek i Katarzyna Cichopek w serialu „Ojciec Mateusz”, foto: ATM Grupa


„Ojciec Mateusz” - sezon 25., emisja w piątki (od 12 marca 2021 roku) o godz. 21:00 w TVP1.

Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP HD, TVP Seriale i TVP Kobieta, a wcześniejsze sezony tego serialu emitują obecnie kanały TVP1, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 -V1 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...