reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra wzbogaca ofertę o 9 nowych kanałów

dodano: 2021-03-30 16:53
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Vectra

Vectra Z początkiem kwietnia br. listę oferowanych przez Vectrę kanałów zasili 9 nowych pozycji – w tym dwa kanały tematyczne TVP, emitująca tureckie produkcje stacja Dizi oraz kanał Filmax 4K oferujący filmy, seriale i programy rozrywkowe w jakościach HD i 4K. Nowości pojawią się również w ofercie TV Smart.

Vectra
Vectra nowe kanały Cezary Pazura


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
30 marca br. Vectra wprowadza do pakietu Srebrnego stację Ukraina 24, czyli główny kanał informacyjny na Ukrainie, oraz dwa kanały tematyczne Telewizji Polskiej: emitujący filmy dokumentalne TVP Dokument i TVP Kobieta oferujący programy lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe.

Użytkownicy pakietu Złotego mogą oglądać stację Biznes24 HD, a od 1 kwietnia kanał Dizi, który będzie emitował, popularne w Polsce, tureckie seriale. Natomiast klienci korzystający z telewizyjnego pakietu Platynowego zyskują dostęp do kanału Top Kids Jr HD skierowanego do dzieci i młodzieży, kanału dokumentalnego DocuBox HD z unikalną ofertą skierowaną do widzów żądnych wiedzy na temat otaczającego nas świata, jak również do stacji Filmax (Filmax HD oraz Filmax 4K), emitującej różnorodne filmy i seriale, w tym kino akcji, komedie i westerny.

Jednocześnie, specjalnie dla graczy i fanów rywalizacji e-sportowej, w ofercie operatora pojawi się stacja Gametoon, gdzie widzowie znajdą nowości ze świata gier wideo, programy rozrywkowe z udziałem popularnych youtuberów i poczują wyjątkowe e-sportowe emocje w czasie oglądania profesjonalnych meczów.

Wszystkie nowe programy dostępne są w jakości HD, a Filmax 4K dodatkowo w 4K – stając się już piątym kanałem w ofercie Vectra gwarantującym treści w tej wysokiej jakości.

Nowe programy będą dostępne również w ramach nowoczesnej usługi od Vectra, czyli TV Smart, w której Pakiet Max zostanie poszerzony o stacje: Biznes24 HD, Top Kids JR HD oraz Filmax 4K.
 

– W Vectra konsekwentnie rozbudowujemy ofertę programową w ramach świadczonych usług. Nieustannie analizujemy potrzeby współczesnych użytkowników i staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Pragniemy podarować każdemu klientowi jego prywatne centrum zarządzania rozrywką, a w ramach niego niezawodną jakość oraz największą swobodę wyboru, zarówno treści, jak i czasu oraz sposobu ich oglądania. Naszą misją jest dostarczyć możliwie najbogatszą ofertę programową niezależnie od tego, z jakiej usługi nasz klient korzysta. Niezmiennie stawiamy na jakość i dalsze udoskonalanie dostarczanych usług, dlatego w naszej ofercie można oglądać treści również w wysokiej jakości 4K – mówi Tomasz Żurański, prezes zarządu Vectra S.A.

Co więcej, w większości kanałów (z wyjątkiem TVP Dokument i TVP Kobieta) można będzie korzystać z funkcji Catch-up TV – pozwalającej na powrót (do 7 dni wstecz) do wybranych programów oraz Restart TV – umożliwiającej oglądanie od początku programu, który już się rozpoczął.

Vectra ma w swojej ofercie również coś dla klientów, dla których sama telewizja to za mało. Na osoby decydujące się na usługi operatora czeka pakiet Internetu światłowodowego z prędkością do 450 Mb/s, wraz z usługą TV Smart z Pakietem Złotym (oferującym 133 kanały) oraz dekoderem Smart 4K, w cenie 69,99 zł/mies. przez pierwsze 3 miesiące użytkowania, a następnie w stałej cenie 94,99 zł miesięcznie. Dodatkowo klienci wybierający tę ofertę otrzymują dostęp do platformy Netflix w prezencie na rok.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...