reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Kto wygra w finale „The Voice Kids” 4?

dodano: 2021-04-15 23:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids” W sobotę, 17 kwietnia br. o godz. 20:00 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 14. odcinek 4. sezonu programu „The Voice Kids”, którego producentem jest Rochstar. Będzie to finał tego widowiska. W jury zasiadają Joanna Klepko „Cleo”, Dawid Kwiatkowski, Tomasz Lach „Tomson” i Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, a prowadzącymi są Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Kammel. O tytuł „Najlepszego głosu” walczyć będą Sara Egwu-James, Tatiana Kopala i Aleksander Klembalski. Wcześniejsze odcinki programu pokazuje TVP Polonia.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po dziewięciu tygodniach muzycznej rywalizacji nadszedł czas na finał czwartego sezonu programu „The Voice Kids”. W czternastym odcinku wystąpi trzech uczestników, po jednym z każdej drużyny. Podczas finału każdy zaśpiewa dwa utwory - jeden po polsku, drugi w języku angielskim.

Spośród ponad sześciu tysięcy osób, które zgłosiły się do programu, do finału udało się dotrzeć 10-letniej Tatianie Kopali z drużyny Cleo, 12-letniej Sarze Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona oraz 14-letniemu Aleksandrowi Klembalskiemu, którego trenerem jest Dawid Kwiatkowski. O tym, kto wygra program, zadecydują wyłącznie widzowie. Linie SMS-owe są otwarte przez cały tydzień, do soboty, 17 kwietnia br. Widzowie mogą wysyłać SMS-y na swoich faworytów: Tatiana Kopala - SMS o treści „1” pod numer 7350, Aleksander Klembalski - SMS o treści „2” pod numer 7350, Sara Egwu-James - SMS o treści „3” pod numer 7350. Zwycięzca czwartej edycji „The Voice Kids” otrzyma tytuł „Najlepszego głosu kids w Polsce” oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu.

Finaliści czwartej edycji „The Voice Kids”:

Najmłodszą uczestniczką wśród finalistów jest 10-letnia Tatiana Kopala, która po występie w „Przesłuchaniach w ciemno” zdecydowała się dołączyć do drużyny Cleo. Finalistka zaskoczyła wszystkich trenerów niesamowitą barwą głosu oraz charyzmą. Oprócz śpiewania Tatiana Kopala gra na skrzypcach, rysuje oraz pisze teksty piosenek i opowieści dla dzieci. Kocha jogę i medytacje. Jej dotychczasowe występy z czwartej edycji „The Voice Kids” wyświetlono na oficjalnym kanale programu w serwisie YouTube ponad 800 tysięcy razy.

Aleksander Klembalski ma 14 lat, uwielbia jeździć konno, malować obrazy. Uczy się gry na skrzypcach i pianinie w szkole muzycznej w Kutnie. Kiedy po raz pierwszy zaśpiewał na scenie „The Voice Kids”, fotele trenerów odwróciły się z prędkością światła. O Aleksandra Klembalski walczyli wszyscy trenerzy, ale utalentowany nastolatek na swojego mentora wybrał Dawida Kwiatkowskiego. Ponad 700 tysięcy wyświetleń dotychczasowych występów na scenie muzycznego widowiska to dowód na to, że widzowie i internauci docenili jego muzyczny talent.

Z drużyny Tomsona i Barona do finału dotarła 12-letnia Sara Egwu-James. Niepowtarzalny głos i umiejętność interpretacji utworów zachwyciły wszystkich trenerów „The Voice Kids”. Po występie w „Przesłuchaniach w ciemno” Cleo porównała Sarę Egwu-James do młodziutkiej Whitney Houston. Sara Egwu-James jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Ośnie i Państwowej Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach. Wszystkie dotychczasowe występy Sary Egwu-James z „The Voice Kids” wyświetlono ponad dwa miliony razy. Każdy jej występ jest także szeroko komentowany w sieci w Polsce i za granicą (dane za TVP) (więcej tutaj).

Program dostępny jest także w TVP VOD.
 
Tomasz Kammel, Marcin Maciejczak, Jacek Kurski i Antoni Scardina w programie „The Voice Kids”, foto: TVP
Tomasz Kammel, Marcin Maciejczak, Jacek Kurski i Antoni Scardina w programie „The Voice Kids”, foto: TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP


„The Voice Kids” - sezon 4., emisja w soboty o godz. 20:00 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP HD i TVP Rozrywka, a wcześniejsze odcinki stacji TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2021

10 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...