reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec FTA publicznych stacji z Republiki Serbii?

dodano: 2021-04-25 19:16 | aktualizacja: 2021-04-26 20:05
autor: RO | źródło: satkurier.pl

RTRS Publiczny nadawca z Republiki Serbii, która jest położona na terytorium Bośni i Hercegowiny, nie nadaje usług z satelity Eutelsat 16A (16°E) dla posiadaczy indywidualnych zestawów odbiorczych. Dwa kanały Radio - Televizija Republike Srpske (RTRS) opuściły multipleks bośniackiego pakietu Team:Sat.

rtrs.tv
RTRS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RTRS i RTRS plus przestały nadawać na częstotliwości 11,262 GHz, pol. H (SR: 30000, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK). Kanały większość czasu były nadawane w postaci niezaszyfrowanej (FTA). Niektóre pozycje programowe RTRS były też szyfrowane w BISS, natomiast RTRS Plus w VideoGuard, aby zapewniać ciągłość dystrybucyjną abonentom platformy Total TV.

Wiodący nadawca z Republiki Serbii prezentuje sport, kulturę, dokumenty, muzykę i filmy. Flagowym programem RTRS jest codzienny serwis informacyjny „Dnevnik”, emitowany wprost ze studia w Banja Luce. Obecnie ten kanał pozostaje dostępny w platformie Total TV, gdzie jest w całości zaszyfrowany w Irdeto i VideoGuard. Przekaz z częstotliwości 11,387H (DVB-S2). Drugi kanał RTRS plus pozostaje dostępny w lokalnych sieciach kablowych.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...