reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play: Netflix nawet na 12 miesięcy w prezencie

dodano: 2021-04-26 13:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

Play Netflix Play przygotował promocję dla fanów filmów i seriali. Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup Play Now TV z dekoderem TV Box, mogą liczyć na 6 lub 12 miesięcy dostępu do serwisu Netflix w prezencie w specjalnej promocji od Play i Netflix.

Play
Netflix Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Netflix na 12 miesięcy w prezencie otrzymają ci konsumenci, którzy wybiorą Pakiet Rozszerzony Play Now TV wraz z dekoderem TV Box za 35 zł miesięcznie (lub 45 zł dla osób niebędących klientami Play), który zapewnia dostęp do ponad 90 kanałów w ramach pakietów:
  • Podstawowego – z kanałami m.in National Geographic, Disney Channel, FOX, Eleven Sports 3, Comedy Central, History, a także TVN, Polsat czy TVP1;
  • Extra – z dodatkowymi kanałami filmowymi i dokumentalnymi, m.in AXN, BBC Brit, Kino Polska;
  • Sport – zawierającego kanały rodziny Eleven Sports, w tym Eleven Sports 1 4K;
  • Kids – oferującego szereg bajek i programów dla dzieci tj. „Psi Patrol”, „Świnka Peppa”, „Ben 10”;
  • News – czyli polskie i zagraniczne kanały informacyjne z TVN24 na czele.

Aby zyskać Netflix na 6 miesięcy w prezencie, wystarczy zdecydować się na telewizję Play Now TV w wersji podstawowej wraz z ofertą internetu bezprzewodowego lub stacjonarnego w umowie na 24 miesiące. Usługa telewizyjna Play Now TV w wersji podstawowej wraz z dekoderem TV Box jest oferowana za 10 zł miesięcznie (lub 20 zł dla osób niebędących klientami Play). Internet w Play można wybrać w dwóch wariantach - bezprzewodowy w sieci komórkowej lub stacjonarny. W obu tych propozycjach usługa dostępna jest od 35 zł miesięcznie. Zestaw telewizji i internetu w Play można kupić za 45 zł miesięcznie z Netflix w promocji na pół roku w prezencie.

Prezent w postaci dostępu do Netflix stanowi równowartość pakietu Standardowego HD (43 zł) na określoną w promocji liczbę miesięcy. Tym samym, każdy klient oszczędza rocznie nawet ponad 500 zł w przypadku prezentu na 12 miesięcy. Użytkownik może elastycznie zmieniać plan subskrypcji w dowolnym momencie na tańszy lub droższy, co spowoduje odpowiednio wydłużenie lub skrócenie okresu promocyjnego. Po tym czasie opłata miesięczna za subskrypcję Netflix będzie doliczona do rachunku Play dzięki usłudze „Netflix - Płacę z Play” dla wszystkich nowych użytkowników lub w przypadku klientów, którzy już wcześniej korzystali z serwisu, przywrócona zostanie poprzednia metoda płatności. Z dostępu do Netflix można zrezygnować w dowolnym momencie.

Oferta promocyjna dostępna jest od 22.04.2021 do 30.06.2021 r., natomiast Netflix w prezencie od Play można w prosty sposób uruchomić na Play Now TV Box do końca lipca. Wystarczy wejść do aplikacji Netflix dostępnej na dekoderze i założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...