reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Folwarska i Smoliński wspominają 10 lat Polo TV

dodano: 2021-05-03 02:59 | aktualizacja: 2021-05-03 22:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polo TV 10 lat W czwartek, 6 maja br. o godz. 15:15 w kanale Polo TV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta”. Poprowadzą go Edyta Folwarska i Maciej Smoliński. W maju br. nastąpi także zmiana w programie „I love disco” - jego prowadzenie od Edyty Folwarskiej przejmie Norbert Bieńkowski. Nadawca zachęca również do udziału w konkursie, w którym można wygrać koncert gwiazd disco polo, a który stacja pokaże w tegoroczne wakacje.

Polo TV 10 lat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od dekady Polo TV prezentuje  muzykę disco polo i gwiazdy tego nurtu. Z okazji dziesięciolecia stacji od czwartku, 6 maja br. na antenie pojawi się nowy program - „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta” (premiery w czwartki o godzinie 15.15, powtórki w piątki o godzinie 15:15 i w niedziele o godzinie 9:10). Będzie to specjalny magazyn muzyczny w którym prezenterzy stacji Edyta Folwarska i Maciej Smoliński (współpracujący z Polo TV od początku istnienia) podzielą się wspomnieniami oraz ciekawostkami związanymi z dekadą pracy w stacji. Odniosą się również do historii muzyki disco polo i opowiedzą co tak naprawdę dzieje się za kulisami, kiedy widzowie widzą piękny program na ekranie. Zdradzą w nim również jakie jeszcze niespodzianki urodzinowe stacja szykuje w tym roku.

W maju br. również szykuje się zmiana w programie „I love disco”. Jego prowadzenie przejmuje Norbert Bieńkowski. Jak zapowiada nadawca, plotki, wieści z branży i metamorfozy ze świata disco polo okiem Norberta Bieńkowskiego to będzie ciekawe doświadczenie. Dzięki Norbertowi Bieńkowskiemu widzowie dowiedzą się wszystkiego, czego jeszcze nie wiedzieli o gwiazdach disco. Program „I love disco” na antenie Polo TV emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 14:30 (więcej tutaj).

W związku z jubileuszem planowane są dodatkowe atrakcje antenowe rozłożone na cały 2021 rok. Wśród nich jest między innymi, trwający już, konkurs, w którym to telewidzowie - fani Polo TV, mogą wygrać koncert gwiazd disco polo. Koncert ten zostanie wyemitowany w Polo TV w tegoroczne wakacje (więcej tutaj).
 
Edyta Folwarska w programie „I love disco”, foto: Grupa ZPR Media/Cyfrowy Polsat
Edyta Folwarska w programie „I love disco”, foto: Grupa ZPR Media/Cyfrowy Polsat
Maciej Smoliński i Edyta Folwarska w programie „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta”, foto: Cyfrowy Polsat
Maciej Smoliński i Edyta Folwarska w programie „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta”, foto: Cyfrowy Polsat
Norbert Bieńkowski w programie „I love disco”, foto: Cyfrowy Polsat
Norbert Bieńkowski w programie „I love disco”, foto: Cyfrowy Polsat
v


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite Quad

4-kanałowy modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Ma on 4 wejścia...

1 750 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...