reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Folwarska i Smoliński wspominają 10 lat Polo TV

dodano: 2021-05-03 02:59 | aktualizacja: 2021-05-03 22:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polo TV 10 lat W czwartek, 6 maja br. o godz. 15:15 w kanale Polo TV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta”. Poprowadzą go Edyta Folwarska i Maciej Smoliński. W maju br. nastąpi także zmiana w programie „I love disco” - jego prowadzenie od Edyty Folwarskiej przejmie Norbert Bieńkowski. Nadawca zachęca również do udziału w konkursie, w którym można wygrać koncert gwiazd disco polo, a który stacja pokaże w tegoroczne wakacje.

Polo TV 10 lat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od dekady Polo TV prezentuje  muzykę disco polo i gwiazdy tego nurtu. Z okazji dziesięciolecia stacji od czwartku, 6 maja br. na antenie pojawi się nowy program - „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta” (premiery w czwartki o godzinie 15.15, powtórki w piątki o godzinie 15:15 i w niedziele o godzinie 9:10). Będzie to specjalny magazyn muzyczny w którym prezenterzy stacji Edyta Folwarska i Maciej Smoliński (współpracujący z Polo TV od początku istnienia) podzielą się wspomnieniami oraz ciekawostkami związanymi z dekadą pracy w stacji. Odniosą się również do historii muzyki disco polo i opowiedzą co tak naprawdę dzieje się za kulisami, kiedy widzowie widzą piękny program na ekranie. Zdradzą w nim również jakie jeszcze niespodzianki urodzinowe stacja szykuje w tym roku.

W maju br. również szykuje się zmiana w programie „I love disco”. Jego prowadzenie przejmuje Norbert Bieńkowski. Jak zapowiada nadawca, plotki, wieści z branży i metamorfozy ze świata disco polo okiem Norberta Bieńkowskiego to będzie ciekawe doświadczenie. Dzięki Norbertowi Bieńkowskiemu widzowie dowiedzą się wszystkiego, czego jeszcze nie wiedzieli o gwiazdach disco. Program „I love disco” na antenie Polo TV emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 14:30 (więcej tutaj).

W związku z jubileuszem planowane są dodatkowe atrakcje antenowe rozłożone na cały 2021 rok. Wśród nich jest między innymi, trwający już, konkurs, w którym to telewidzowie - fani Polo TV, mogą wygrać koncert gwiazd disco polo. Koncert ten zostanie wyemitowany w Polo TV w tegoroczne wakacje (więcej tutaj).
 
Edyta Folwarska w programie „I love disco”, foto: Grupa ZPR Media/Cyfrowy Polsat
Edyta Folwarska w programie „I love disco”, foto: Grupa ZPR Media/Cyfrowy Polsat
Maciej Smoliński i Edyta Folwarska w programie „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta”, foto: Cyfrowy Polsat
Maciej Smoliński i Edyta Folwarska w programie „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta”, foto: Cyfrowy Polsat
Norbert Bieńkowski w programie „I love disco”, foto: Cyfrowy Polsat
Norbert Bieńkowski w programie „I love disco”, foto: Cyfrowy Polsat
v


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...