reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

YouTube, golf i filmy w czerwcu w SundanceTV

dodano: 2021-05-15 11:49 | aktualizacja: 2021-05-15 22:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV W czerwcu br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom takie produkcje jak „Klaun Wrinkles”, „The Green Planet”, „The Founders” i „The Man in The Hat”, a w ramach pasma „Zawiłe relacje: ojcowie” takie filmy jak „W duszy nadal gra”, „Arkadia”, „California Solo” i „Primero de Enero”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2021 roku w ofercie kanału SundanceTV:

„Klaun Wrinkles” („Wrinkles the Clown”)
reżyseria: Michael Beach Nichols i Christopher K. Walker
emisja: we wtorek, 1 czerwca br. o 22:00

Pod koniec 2014 roku w serwisie YouTube pojawia się filmik w niskiej rozdzielczości, na którym widać osobę w masce klauna wyłaniającą się spod łóżka śpiącego dziecka. Według opisu pod filmem, klaun ma na imię Wrinkles i został wynajęty przez rodziców dziecka, aby nastraszyć je za karę za złe zachowanie. Filmik staje się viralem. Wkrótce w sieci pojawia się więcej tajemniczych wideo, na których Wrinkles straszy dzieci, a także numer telefonu, pod którym można go wynająć do pełnienia „usług behawioralnych”. Wrinkles staje się internetową sensacją - w serwisie YouTube pojawia się mnóstwo filmików, w których widać dzieci dzwoniące do klauna. Jak się okazuje, pod podanym numerem zostawiono ponad milion wiadomości. Kim jest Wrinkles i dlaczego to robi? Jak czytamy w opisie, dzięki unikalnemu dostępowi do osoby, która kryje się pod maską klauna, film jest pełnym tajemnic i zabawy poszukiwaniem odpowiedzi na te pytania, a także nowym spojrzeniem na budowanie mitów i nieprzewidywalną wręcz możliwość rozprzestrzeniania się fikcyjnych treści w erze internetu.

„Zawiłe relacje: ojcowie”:
emisja: w czwartki (od 3 czerwca br.) o 22:00
W czerwcowe czwartki o godzinie 22:00 kanał SundanceTV kontynuować będzie przyglądanie się skomplikowanym relacjom - tym razem tych, łączących nas z ojcami (więcej tutaj).

„Zawiłe relacje: ojcowie”:
„W duszy nadal gra” („A Song Still Inside”)
reżyseria: Gregory Collins, występują: Susan Highsmith i Rodrigo Lopresti
emisja: w czwartek, 3 czerwca br. o 22:00

Sfrustrowany rolą ojca na pełen etat mężczyzna pod wpływem zazdrości podejmuje drastyczną decyzję, która zagraża jego malutkiemu synowi i odnoszącej sukcesy finansowe żonie.

„The Green Planet” („The Green Planet”)
reżyseria: Jan Haft
emisja: w sobotę, 5 czerwca br. o 22:00

Lasy pokrywają 30 proc. powierzchni Ziemi, a mimo to większość z nas zna zaledwie ich niewielkie skrawki. Film odkrywa to, co niewielu ludzi mogło do tej pory zobaczyć. Dokument śledzi historie mieszkańców lasu – pełnych gracji jeleni szlachetnych, przebiegłych lisów i imponujących dzików. - Weź udział w podróży przez wszystkie pory roku i zachwyć się niezwykłym cudem natury, jakim jest las. Zobacz, jak rośnie, znika i odradza się życie w tym niezwykłym środowisku - zachęca nadawca.

„The Founders” („The Founders”)
reżyseria: Charlene Fisk i Carrie Schrader
emisja: we wtorek, 8 czerwca br. o 22:00

Film opowiada historię trzynastu golfistek ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, które w 1950 roku zdecydowały się przejść na zawodowstwo, tworząc tym samym organizację Ladies Professional Golf Association (LPGA). W owych czasach kobiety za grę w turniejach dostawały marne grosze w porównaniu z męskimi stawkami, co więcej, niejednokrotnie musiały dokładać do zawodów własne pieniądze. Co tydzień pokonywały tysiące kilometrów, ramię w ramię ze swoimi konkurentkami, aby wziąć udział w turniejach, które same musiały zorganizować. W czasach, gdy od kobiet oczekiwano, że będą zajmować się ogniskiem domowym, przygotowaniem posiłków i wychowywaniem dzieci, grupa golfistek podążyła za swoją pasją i odważyła się na więcej.

„Zawiłe relacje: ojcowie”:
„Arkadia” („Arcadia”)
reżyseria: Olivia Silver
występują: John Hawkes, Ryan Simpkins, Ty Simpkins i Kendall Toole
emisja: w czwartek, 10 czerwca br. o 22:00

Ojciec Grety przeprowadza całą rodzinę na drugi kraniec kraju, obiecując im kalifornijski raj i pakując połowę gospodarstwa domowego do wysłużonego kombi. Brakuje im tylko mamy (więcej tutaj).
 
„The Man in The Hat” („The Man in The Hat”)
reżyseria: John-Paul Davidson i Stephen Warbeck, występują: Ciarán Hinds, Stephen Dillane i Sasha Hails
emisja: we wtorek, 15 czerwca br. o 22:00

Tytułowy mężczyzna w kapeluszu (w tej roli Ciarán Hinds) podróżuje przez Francję w Fiacie 500. W drodze towarzyszy mu oprawiona fotografia nieznanej kobiety. Mężczyznę ściga pięciu wściekłych mężczyzn poruszających się Citroënem Dyane. Podczas ucieczki główny bohater wsłuchuje się w opowieści o miłości i stracie oraz zanurza się w dźwięki opery Carmen czy utworów Canteloube'a. Spotyka także tajemniczych i ekscentrycznych nieznajomych, dzięki którym mierzy się twarzą w twarz z dziwactwami starego kraju na Starym Kontynencie. Jak czytamy w opisie, „The Man in the Hat” to współczesna odyseja pełna muzyki, opowieści i niemej komedii,, która zabiera widza w podróż przez cudowne francuskie krajobrazy.

„Zawiłe relacje: ojcowie”:
„California Solo” („California Solo”)
reżyseria: Marshall Lewy, występują: Robert Carlyle, Alexia Rasmussen, Kathleen Wilhoite i Danny Masterson
emisja: w czwartek, 17 czerwca br. o 22:00

Były muzyk britpopowy od wielu lat mieszka w Los Angeles i pracuje na farmie. Gdy pewnego dnia zostaje złapany na prowadzeniu auta pod wpływem alkoholu, grozi mu deportacja. Jego wysiłki, by pozostać w Stanach Zjednoczonych Ameryki, zmuszają go do konfrontacji z dawnymi i obecnymi demonami (więcej tutaj).

„Zawiłe relacje: ojcowie”:
„Primero de Enero” („Primero de Enero”)
reżyseria: Erika Bagnarello, występują: Víctor José Pintor, Paula Ferry, Ximena Duque i Héctor Soberón
emisja: w czwartek, 24 czerwca br. o 22:00

Podczas rozwodu rodziców Sebastian dowiaduje się, że z rodzinnej restauracji skradziono ukochane pianino jego ojca. Zdeterminowany chłopiec chce odnaleźć instrument koniecznie przed 1 stycznia, kiedy to ojciec przyjedzie do niego w odwiedziny. Wraz z nastoletnią siostrą, najlepszym przyjacielem i zaprzyjaźnionym haitańskim ulicznym sprzedawcą, Sebastian wyrusza w podróż po Dominikanie.
 
Robert Carlyle w filmie „California Solo”, foto: AMC Networks International
Robert Carlyle w filmie „California Solo”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...