reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Finał serialu „Przyjaciółki” 17 w kanałach Polsatu

dodano: 2021-05-19 07:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer W czwartek, 20 maja br. o godz. 21:05 w telewizji Polsat, a w kolejnych dniach w kanałach Polsat 1 i Polsat 2, wyemitowany zostanie premierowo 12. odcinek 17. sezonu polskiego serialu obyczajowego „Przyjaciółki”, którego producentem jest Akson Studio. Będzie to finał tej serii tej produkcji. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat Seriale i Polsat Film. W rolach głównych występują Agnieszka Sienkiewicz, Magdalena Stużyńska-Brauer, Anita Sokołowska, Joanna Liszowska i Małgorzata Socha.

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spektakularny ślub, nowy związek i wielki zawód. Co jeszcze czeka widzów? Jak zapewnia nadawca, ostatni odcinek serii to gwarancja wielkich emocji oraz przełomowe momenty w wielu wątkach. Anna (w tej roli Magdalena Stużyńska-Brauer) czeka na oficjalny wyrok w sprawie molestowania, którego miał się dopuścić Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski), Zuzanna (Anita Sokołowska) otwiera się na nową relację, Inga (Małgorzata Socha) nieświadomie wywołuje kłótnię, a Patrycja (Joanna Liszowska) chce pogodzić się z Arturem (Paweł Małaszyński). Finał siedemnastego sezonu serialu „Przyjaciółki” odbędzie się w czwartek, 20 maja br. o godzinie 21:05 w Polsacie, a w kolejnych dniach w kanałach Polsat 1 i Polsat 2.

Burzliwa relacja Patrycji i Artura znów przechodzi kryzys. Kochan ma wyrzuty sumienia, bo obwinia się, że zbyt pochopnie osądziła sąsiada. Kiedy idzie do jego mieszkania, już go tam nie zastaje. Dowiaduje się, że mężczyzna właśnie się wyprowadził.

Spokojne życie Anny zburzyły doniesienia o tym, że jej mąż miał molestować studentki. Pomimo jego zapewnień o niewinności nie może być pewna, jaka jest prawda. Musi czekać aż Paweł stanie przed komisją, która bada sprawę. Strzelecka ma nadzieję, że wyjaśnienie tej kwestii spowoduje, że ich dzieci - w tym będąca w ciąży Julia (Nicole Bogdanowicz) - znowu zaczną się do nich odzywać.

Zuzanna zmęczona wzmożoną opieką nad Krzysztofem (Aleksander Sułek) i ciężkim okresem w pracy, odżywa dzięki nowemu mężczyźnie. Otwiera się na nową relację z Błażejem (Mateusz Damięcki), którego poznała podczas jednej z wizyt z synem w przychodni. Po udanej randce zaczyna coraz bardziej przekonywać się do przystojnego mężczyzny. Zaprasza go nawet na ślub Doroty (Agnieszka Sienkiewicz).

Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek) ostatnio się ze sobą mocno zżyli, ale ich przyjaźń czeka trudny test. Między mężczyznami dochodzi do nieporozumienia spowodowanego wiadomością wysłaną przez Ingę. Tymczasem Gruszewska musi podjąć decyzję odnośnie związku z dużo młodszym Sajmonem (Jakub Sasak), trenerem Marii (Zofia Cybul).

Odkąd Sławomir (Kacper Kuszewski) zamieszkał u Doroty, stara się być dla niej jak najlepszym partnerem. Jest jej największym wsparciem i najczulszym krytykiem. Mężczyzna, widząc załamaną utratą majątku Dorotę, proponuje jej przełożenie ślubu na bardziej sprzyjający czas. Kobieta jest przekonana, że w końcu odkryła prawdziwe intencje ukochanego i poznała go na wylot.

Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku siedemnastego sezonu? O tym widzowie przekonają się już wkrótce (więcej tutaj).
 
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat

„Przyjaciółki” - sezon 17., emisja w czwartki o godz. 21:05 w telewizji Polsat. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1 i Polsat 2, a wcześniejsze odcinki stacji Polsat Seriale i Polsat Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...