reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

8TV debiutuje na Łotwie

dodano: 2021-06-02 12:25
autor: RO | źródło: tet.lv

8TV Łotwa 31 maja br. na Łotwie wystartował nowy kanał rozrywkowy pod marką 8TV, obsługiwany przez firmę telekomunikacyjną Tet. Widzom oferuje sport (hokej), filmy i seriale w języku rosyjskim. Początkowo nowy kanał będzie dostępny dla abonentów telewizji interaktywnej Helio, a także na platformie Tet+, a po mistrzostwach świata w hokeju na lodzie - także w telewizji naziemnej Helio.

https://www.tet.lv/ru/par-tet/par-mums/jaunumi/tet-plus-izklaides-platforma
Tet+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Polsce 8TV kojarzy się z projektem ZPR Media uruchomionym 28 września 2016 roku w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w miejsce Eska TV. Kanał pokazywał teledyski, głównie pop i największe hity lat 80. i 90. Niestety nie zyskał dużej popularności i ostatecznie 16 czerwca 2017 roku zniknął z rynku, ustępując miejsca ponownie dla Eska TV.

Łotewska marka 8TV nie jest w żaden sposób związana z ZPR Media. Nowy kanał operatora Tet ma zachwycać rosyjskojęzycznych widzów na Łotwie niesamowitymi reality show, programami podróżniczymi i rozrywkowymi. Ramówkę wzbogacą też wielogatunkowe seriale i filmy animowane dla dzieci i całej rodziny - najlepsze z Hollywood, Rosji i Ukrainy.


 

Źródło: www.tet.lv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...