reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Górscy ratownicy” 12 - nowy sezon w Romance TV

dodano: 2021-06-17 13:41
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Romance TV

Górscy ratownicy fot. ZDF/Stephanie Kulbach W kanale Romance TV startuje kolejny, dwunasty już sezon uwielbianego przez widzów serialu „Górscy ratownicy”. Nowe, fascynujące i pełne napięcia odcinki będą emitowane w każdą środę o godz. 20:00, od 30 czerwca aż do końca lipca.

„Górscy ratownicy” fot. ZDF/Stephanie Kulbach
Górscy ratownicy fot. ZDF/Stephanie Kulbach


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Romance TV już po raz dwunasty zaprasza widzów do śledzenia emocjonujących przygód ich ulubionych bohaterów z serialu „Górscy ratownicy”. Od 30 czerwca, w każdą środę będą mogli ponownie spotkać się z Markusem i innymi ratownikami, ratującymi życie turystów, wypoczywających w przepięknych i malowniczych Alpach. Jak potoczą się osobiste losy i perypetie miłosno-zawodowe ratowników? Czy w końcu znajdą szczęście i spełnienie? Stacja Romance TV zaprasza całe rodziny do wspólnego oglądania.


Górscy ratownicy: Co tak naprawdę się liczy
Die Bergretter: Was wirklich zählt, Niemcy 2020
Premiera: środa, 30 czerwca o godz. 20:00
Kolejka linowa na Huber-Alm. W każdej chwili może tam dojść do katastrofy. Szantażysta grozi zerwaniem liny nośnej. Nie ma pojęcia, że w gondoli siedzi również jego ciężarna córka. Mimo niebezpieczeństwa Katharina zostaje opuszczona na linie do gondoli, w której są również partner i matka ciężarnej Anny. Anna dostaje skurczy, a Markus i pozostali ratownicy muszą szybko znaleźć szantażystę, zdesperowanego ojca Anny.

Górscy ratownicy: Pozwól mi żyć
Die Bergretter: Loslassen, Niemcy 2020
Premiera: środa, 7 lipca o godz. 20:00
Markus zostaje wynajęty przez pewną kobietę jako przewodnik górski. Dopiero w drodze dowiaduje się, że przyjechała po córkę, Sarę, która w Ramsau spotkała się potajemnie ze swoim biologicznym ojcem. Sarah, jej chłopak i jej ojciec wędrują po górach. Humory im dopisują, dopóki nie zjawiają się matka Sary, Claudia, i Markus. Ratownik jest świadkiem gwałtownej, rodzinnej sprzeczki, która może zakończyć się tragedią.

Górscy ratownicy: Księga szczytu
Die Bergretter: Im Gipfelbuch, Niemcy 2020
Premiera: środa, 14 lipca o godz. 20:00
Bardzo trudna akcja ratunkowa w górach kończy się sukcesem. Ciężko ranny mężczyzna zostaje odnaleziony i zaopatrzony. Jednak ślady krwi na miejscu zdarzenia wskazują na obecność drugiej osoby. Na jej trop naprowadza Markusa fragment księgi szczytu.

Górscy ratownicy: Prawda zimna jak lód
Die Bergretter: Eiskalte Wahrheit, Niemcy 2020
Premiera: środa, 21 lipca o godz. 20:00
Uprawiający wspinaczkę ekstremalną Daniel i jego dziewczyna Lisa chcą po spotkaniu z dziennikarzami zjechać na nartach w dolinę. Niespodziewanie, przed ruszeniem w dół Lisa zrywa z chłopakiem. W czasie jazdy Lisa upada i boleśnie się rozbija. Daniel zanosi ją do pobliskiej górskiej chaty i tam czekają na pomoc. W szpitalu dziewczyna orientuje się, że Daniel też miał wypadek i stracił pamięć.

Górscy ratownicy: Światła nawigacyjne
Die Bergretter: Leuchtfeuer, Niemcy 2020
Premiera: środa, 28 lipca o godz. 20:00
Zjazd na sankach podczas wieczoru panieńskiego kończy się dla Nadine tragicznym wypadkiem. Ratuje ją Julia, dziewczyna Stefana, brata Nadine. Nadine nie ufa Julii i jest zszokowana, kiedy dowiaduje się, że jej młodszy brat się z nią zaręczył. Wkrótce poznaje tajemnicę Julii i chce z nią poważnie porozmawiać. Ale Julia znika.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...