reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rock Radio patronem „Męskiego grania 2021”

dodano: 2021-07-12 01:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Żywiec „Męskie granie” Za nami premiera tegorocznego hymnu trasy koncertowej „Męskie granie”, sponsorowanej przez markę piwa, Żywiec (Grupa Heineken). W środę, 30 czerwca br. fani projektu usłyszeli singiel „I ciebie też, bardzo” w wykonaniu Męskie Granie Orkiestra 2021. Piosenkę tuż po godz. 12:00 zagrało premierowo Rock Radio (Agora), które jest patronem radiowym trasy i w związku z tym przygotowuje też specjalne programy („Scena Live”, „Jaram się” i „Koncertomania”) oraz relacje z poszczególnych koncertów. Oprócz Rock Radia w promocję tegorocznej trasy koncertowej zaangażowane są również inne marki Grupy Agora: portal Gazeta.pl, sieć kin Helios oraz agencja reklamowa AMS.

Żywiec „Męskie granie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca trasa koncertowa „Męskie granie”. - Projekt sponsorowany przez markę Żywiec od lat przełamuje schematy myślenia o muzyce i odważnie łączy różnorodne gatunki i style - czytamy w komunikacie. W tym roku, ze względu na ograniczenia pandemiczne, muzycy zagrają w czterech miastach, a koncerty odbędą się zarówno w piątki, jak i soboty (więcej tutaj i tutaj)

W sierpniu br. „Męskie granie” zawita do: Krakowa (6-7 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Warszawy (13-14 sierpnia, Tor Służewiec), Poznania (20-21 sierpnia, Park Cytadela) oraz Żywca (27-28 sierpnia, Amfiteatr pod Grojcem). W tym ostatnim mieście, 28 sierpnia, zrealizowany zostanie streaming. 

Rock Radio - jako patron radiowy trasy koncertowej - zaprezentuje na antenie relacje z koncertów. Oprócz tego w ramówce stacji pojawią się specjalne programy poświęcone „Męskiemu graniu 2021” - „Scena Live”, „Jaram się” i „Koncertomania”. W audycji „Scena Live” redakcja Rock Radia porozmawia z organizatorami trasy i artystami „Męskiego grania” - wywiadów będzie można słuchać w każdy wtorek i czwartek wakacji o godzinie 18:30. 

W zabawie „Jaram się” słuchacze opowiadać będą za jaki koncertami stęsknili się najbardziej, a w „Koncertomanii” - o swoich przygodach związanych z „Męskim graniem”, które po raz pierwszy zagrało 11 lat temu. „Jaram się” będzie na antenie Rock Radia w lipcu, a „Koncertomania” w sierpniu br. 

W środę, 30 czerwca Rock Radio zaprezentowało też tegoroczny hymn trasy „Męskie granie” - singiel „I ciebie też, bardzo”, w wykonaniu Męskie Granie Orkiestra 2021. Autorami słów do tegorocznego singla są: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Mateusz Dopieralski „Vito Bambino”. Utwór skomponowali Bartosz Dziedzic i Aleksander Krzyżanowski. „I ciebie też, bardzo” będzie można usłyszeć już w sierpniu na sobotnich koncertach w ramach trasy „Męskie granie”. Na scenie Męskie Granie Orkiestra 2021 wystąpi w składzie: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Aleksander Świerkot, Agim Dżeljilji i Piotr Rubik.

Rock Radio będzie też dodatkowo promować „Męskie granie 2021” na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook. Oprócz Rock Radia w promocję tegorocznej trasy koncertowej zaangażowane są również inne marki Grupy Agora: portal Gazeta.pl, sieć kin Helios oraz agencja reklamowa AMS (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...