reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały MTV z nowym logo od sierpnia

dodano: 2021-07-13 23:38 | aktualizacja: 2021-07-14 11:49
autor: Anita Kaźmierska | źródło: parabola.cz/satkurier.pl

MTV 00s Na początku sierpnia br. nastąpi istotna zmiana w portfolio kanałów muzycznych ViacomCBS na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce, potwierdził satkurier.pl. Po pierwsze kanały z rodziny MTV doczekają się nowych logo, po drugie VH1 zostanie przekształcony w MTV 00s, co zapowiadano już w maju. ViacomCBS zaplanował te zmiany na 2 sierpnia, godz. 7:00.

MTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Tak, to zmiana na całym rynku. Będziemy wysyłać oficjalny komunikat w tej sprawie na przełomie lipca i sierpnia - przekazała satkurier.pl Agnieszka Odachowska, PR Manager w ViacomCBS Networks CEEI, w odpowiedzi na zapytanie, czy zmiana będzie dotyczyła także polskiego rynku.

Planowana zmiana logo dotyczy następujących kanałów: MTV, MTV Live, MTV Hits, Club MTV, MTV Music, MTV Classic i MTV Base. Logo MTV 80s i MTV 90s pozostaną takie same. Ponadto z nazwy kanału MTV Live HD usunięty zostanie człon „HD”, co oczywiście nie będzie oznaczało pogorszenia jakości emisji.

Na początku sierpnia nastąpi również zapowiadane już wcześniej przekształcenie VH1 Europe w MTV 00s. Tym samym wzmocnione zostanie portfolio stacji dedykowanych określonej dekadzie, dziś składające się z MTV 80s (dawniej VH1 Classic) i MTV 90s (dawniej MTV Rocks). MTV 00s będzie oferować teledyski z lat 2000-2009.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...