reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina wydaje licencję na U Travel

dodano: 2021-07-15 19:58
autor: RO | źródło: detector.media

U Travel 15 lipca br. Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radiofonii wydała koncesję na nadawanie nowego kanału podróżniczego U Travel. Ten ciekawy projekt ma promować turystykę i kreować pozytywny wizerunek Ukrainy. Rozpoczęcie emisji jest planowane 24 sierpnia 2021 roku w Dzień Niepodległości. Licencja jest ważna 10 lat.

Ukraina flaga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dwóch największych ukraińskich producentów filmowych Film.UA i Star Media chce uruchomić nową stację o turystyce dla sieci kablowych i usług OTT. Spółka stworzona na potrzeby tego projektu to UTREVEL TV.
 

Z firmą Star Media uruchomiliśmy wspólnego nadawcę - kanał Bolt. Teraz postanowiliśmy rozwijać ukraińską turystykę i promować Ukrainę na świecie

- powiedział dyrektor operacyjny PayTV grupy Film.UA, Nariman Gusejnow.


U Travel ma promować mało znane miejsca na Ukrainie, nie tylko Odessę, Lwów i Kijów. Oczami Ukraińców będą pokazywane inne regiony. Programy poprowadzą podróżujący blogerzy, przedstawiciele diaspory, osoby mieszkające i pracujące za granicą. Większość treści będzie produkowana w kraju, a tylko 25% ma pochodzić z zagranicy. W dalszej perspektywie jest rozszerzenie zasięgu U Travel na arenie międzynarodowej.

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...