reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Preacher” 2 i filmy w sierpniu w AMC

dodano: 2021-07-27 23:53 | aktualizacja: 2021-07-28 11:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W sierpniu br. kanał AMC poleca swoim widzom takie seriale jak „Preacher” (sezon 2.) i „Creepshow” (sezon 2.), a w ramach pasma „Zabójcza akcja” takie produkcje filmowe jak „Go”, „Wydział Zabójstw, Hollywood”, „Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych”, „Radiowóz”, „Sposób na morderstwo”, „Taniec z nieznajomym”, „Zabójczy układ” i „The Raid 2: Infiltracja”.

Hip Hop: Kawałki, które wstrząsnęły Ameryką Nicky Minaj AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2021 roku w ofercie kanału AMC:

„Preacher” 2 („Preacher” 2)
emisja: w poniedziałki o 22:00

Kiedy Jesse Custer, małomiasteczkowy kaznodzieja z kryminalną przeszłością, uświadamia sobie, że Bóg opuścił Niebo, postanawia go odnaleźć. W podróży towarzyszy mu Tulip, jego prawdziwa miłość o niestabilnej naturze, oraz najlepszy przyjaciel Cassidy, 119-letni irlandzki wampir. Trafiają do Nowego Orleanu, gdzie muszą unikać lokalnych gangsterów i niebezpiecznych tajnych agentów w białych garniturach. Nie mogą też dać się złapać Świętemu od Morderców, niepowstrzymanemu i zabójczemu kowbojowi z Piekła. Jak czytamy w opisie, „Preacher” to absurdalnie zakręcona, pełna akcji i dreszczyku jazda bez trzymanki. Serial oparty jest na kultowej serii komiksów o tej samej nazwie (więcej tutaj).

„Creepshow” 2 („Creepshow” 2)
emisja: w czwartki o 22:00

Jak czytamy w opisie, „Creepshow” to serialowa antologia oparta na klasycznej komedii grozy z 1982 roku, która dostarczy zarówno dreszczyku emocji jak i świetnej zabawy. Słynny komiks zostaje ożywiony w krótkich historiach przedstawiających wszystko, co straszne i przerażające - od morderstw poprzez przeróżne potwory i monstra do niewytłumaczalnych i nadprzyrodzonych zjawisk. Nigdy nie wiadomo, co się czai na kolejnej stronie (więcej tutaj).

„Zabójcza akcja”:
emisja: w soboty (od 7 sierpnia br.) o 22:00
Pasmo filmowe w kanale AMC.

„Zabójcza akcja”:
„Go” („Go”)
reżyser: Doug Liman, występują: Katie Holmes, Sarah Polley, William Fichtner i Jay Mohr
emisja: w sobotę, 7 sierpnia br. o 22:00

Niekonwencjonalna komedia, której akcja rozgrywa się w ciągu 24 godzin w Los Angeles i Las Vegas. Historia przedstawiona jest z perspektywy trzech grup: pary nastoletnich kasjerek z supermarketu, beztrosko imprezujących chłopaków oraz dwóch gwiazd telewizji. Wszystkich bohaterów łączy to, że znajdują się w samym środku prawdziwego narkotykowego przekrętu.

„Zabójcza akcja”:
„Wydział Zabójstw, Hollywood” („Hollywood Homicide”)
reżyser: Ron Shelton, występują: Lena Olin, Harrison Ford, Josh Hartnett, Bruce Greenwood i Isaiah Washington
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 7 na 8 sierpnia br. o 0:00

W Hollywood nikt nie jest tym, kim naprawdę chce być. Dotyczy to także dwóch policjantów - detektywa Joego Gavilana i jego początkującego partnera K.C. Caldena. Joe zmaga się z przynoszącym same problemy biurem nieruchomości, a K.C. dopiero zaczyna karierę aktorską. W dodatku muszą rozwiązać sprawę morderstwa. A może to być trudne i komiczne zadanie - nie dość, że starają się złapać siedzącego im na ogonie podejrzanego, to jeszcze próbują łączyć ze sobą różne kariery i jednocześnie pozostać przy życiu tak długo, jak to możliwe.

„Zabójcza akcja”:
„Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych” („Boondock Saints II: The All Saints Day”)
reżyseria: Troy Duffy, występują: Norman Reedus, Sean Patrick Flanery, Billy Connolly, Willem Dafoe i Clifton Collins Jr.
emisja: w sobotę, 14 sierpnia br. o 22:00

Przez osiem lat bracia mieszkali razem ze swoim ojcem na owczej farmie położonej w odludnych rejonach Irlandii. Pewnego dnia ich wuj oznajmił im, że zostali wrobieni w morderstwo katolickiego księdza z Bostonu. Mężczyźni muszą wrócić do Stanów Zjednoczonych Ameryki, by nie tylko odzyskać swoje dobre imię, ale także odnaleźć ludzi, przez których znaleźli się w takim położeniu (więcej tutaj).

„Zabójcza akcja”:
„Radiowóz” („Cop Car”)
reżyser: Jon Watts, występują: Camryn Manheim, Kevin Bacon, Shea Whigham i James Freedson-Jackson
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 14 na 15 sierpnia br. o 0:15

Dwóch zbuntowanych chłopców odnajduje ukryty na zacisznej polanie opuszczony samochód policyjny. Postanawiają wybrać się nim na przejażdżkę. Gdy szeryf z małego miasteczka (Kevin Bacon) wyrusza na poszukiwania swojego zaginionego wozu, chłopcy znajdują się w centrum morderczej gry w kotka i myszkę, a jedynym wyjściem z tej sytuacji jest nadepnięcie na gaz - na tyle mocno, na ile pozwoli auto gliniarza (więcej tutaj).

„Zabójcza akcja”:
„Sposób na morderstwo” („A Kind of Murder”)
reżyseria: Andy Goddard, występują: Jessica Biel, Haley Bennett, Patrick Wilson i Vincent Kartheiser
emisja: w sobotę, 21 sierpnia br. o 22:00

Nowy Jork lat 60. ubiegłego wieku. Walter Stackhouse jest odnoszącym sukcesy architektem. Wraz z żoną, piękną Clarą, wiodą pozornie idealne życie. Jednak fascynacja mężczyzny pewnym nierozwiązanym morderstwem wpędza go w poważne kłopoty. Nie dość, że musi bawić się w kotka i myszkę ze sprytnym mordercą i zbyt ambitnym detektywem, to jeszcze pożąda innej kobiety (więcej tutaj i tutaj).

„Zabójcza akcja”:
„Taniec z nieznajomym” („Dance with a Stranger”)
reżyseria: Mike Newell, występują: Miranda Richardson, Rupert Everett i Ian Holm
emisja: w sobotę, 21 sierpnia br. o 23:35

Oparta na faktach opowieść o ludziach, którzy byli gotowi na złamanie obsesyjnie klaustrofobicznych przekonań panujących w Anglii na początku lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. W kraju panuje system klasowy, dużą wagę przywiązuje się do statusu społecznego, a dodatkowo powoli rozpada się moralność poprzedniego pokolenia, które tak niedawno wygrało wojnę światową i straciło imperium. W owym czasie w Anglii nie istnieją choroby psychiczne, nie wybacza się rozwodów, a jeśli rodzina ma problemy, to trzyma je w zakamarkach domowego zacisza. Każdy obywatel ma swoją stałą pozycję w hierarchii społecznej, którą bez trudu da się rozpoznać na podstawie akcentu. Sportretowana w filmie Ruth Ellis, w ostatnim liście do matki swojej ofiary, wyraźnie obwiniała te wartości i tych, którzy je kultywowali widząc w nich przyczynę tego, że skazano ją na karę śmierci przez powieszenie.

„Zabójcza akcja”:
„Zabójczy układ” („The Replacement Killers”)
reżyseria: Antoine Fuqua, występują: Mira Sorvino, Chow Yun-fat, Michael Rooker i Kenneth Tsang
emisja: w sobotę, 28 sierpnia br. o 22:00

Zawodowy zabójca napotyka na śmiertelnie niebezpieczne przeszkody, próbując zerwać z brutalną przeszłością (więcej tutaj).

„Zabójcza akcja”:
„The Raid 2: Infiltracja” („The Raid II”)
reżyseria: Gareth Evans, występują: Julie Estelle, Iko Uwais, Yayan Ruhian i Arifin Putra
emisja: w sobotę, 28 sierpnia br. o 23:45

Działający pod przykrywką policjant z Dżakarty ma za zadanie rozbić siatkę wpływowych i zorganizowanych grup przestępczych (więcej tutaj).
 
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: Lewis Jacobs
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: Lewis Jacobs
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Hannah Barefoot w serialu „Creepshow”, foto: Boris Martin
Hannah Barefoot w serialu „Creepshow”, foto: Boris Martin
Hannah Barefoot w serialu „Creepshow”, foto: Boris Martin
Hannah Barefoot w serialu „Creepshow”, foto: Boris Martin


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...