reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Produkcje z rozmachem w cyklu „Wielkie kino” w TNT

dodano: 2019-12-18 04:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

TNT W styczniu 2020 roku kanał TNT poleca swoim widzom w cyklu „Wielkie kino” takie filmy jak „Siedem lat w Tybecie”, „The Raid 2: Infiltracja”, „Resident Evil 2: Apokalipsa”, „Duża Ryba” i „Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych”.

TNT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w ramach cyklu „Wielkie kino” widzowie zobaczą produkcje filmowe zrealizowane z największym rozmachem. W styczniowe środy o 21:00 można będzie zobaczyć między innymi nostalgiczne „Siedem lat w Tybecie” z Bradem Pittem i trzymający w napięciu „The Raid 2: Infiltracja” (więcej tutaj i tutaj)

Już w pierwszą środę stycznia 2020 roku widzowie poznają historię sławnego austriackiego himalaisty Heinricha Harrera (w tej roli Brad Pitt), który postanawia zdobyć kolejny szczyt: Nanga Parbat. W międzyczasie wybucha II wojna światowa, wyprawa zostaje wstrzymana, a jej uczestnicy trafiają do obozu jeńców. Udaje im się uciec i po wieloletniej wędrówce przez Himalaje docierają do Tybetu. Tam Heinrich nawiązuje relację z młodym Dalajlamą. „Siedem lat w Tybecie” (emisja w środę, 1 stycznia 2020 roku o godzinie 21:00) to - jak czytamy w opisie - poruszająca opowieść w gwiazdorskiej obsadzie.

 „The Raid 2: Infiltracja” (emisja w środę, 8 stycznia 2020 roku o godzinie 21:00) to kontynuacja historii Ramy (Iko Uwais), który po rozbrojeniu narkotykowego kartelu ma wreszcie nadzieję na spokojne, rodzinne życie. Niestety otrzymuje następne wymagające i ryzykowne zadanie. Ma znaleźć dowody na szerzącą się w policji korupcję. Ta misja okazuje się być niebezpieczna nie tylko dla głównego bohatera, ale także dla jego bliskich.

W „Resident Evil 2: Apokalipsa” (emisja w środę, 15 stycznia 2020 roku o godzinie 21:00) piękna Alice (Mia Jovovich) walczy z armią zombie. W drugiej części filmu dowiadujemy się, że ciało głównej bohaterki zostało poddane licznym modyfikacjom, dzięki którym jest silniejsza i ma wyostrzone zmysły. Czy uda się jej wydostać ze zniszczonego przez żywe trupy miasta i przeżyć zbliżającą się Apokalipsę?

Will (Ewan McGregor) po wielu latach wraca do domu, by zaopiekować się swoim umierającym ojcem (Albert Finney). Wiedząc, że to jego ostatnie dni, syn wypytuje go o młodość. Nieprawdopodobne historie starego człowieka pokazane w „Dużej rybie” (emisja w środę, 22 stycznia 2020 roku o godzinie 21:00) są przepełnione mitami i baśniowymi motywami. Zafascynowany opowieścią Will podejmuje próbę napisania biografii swojego ojca.

Bracia Connor i Murphy MacManus uciekają z Bostonu na irlandzką prowincję. Chcą zamknąć za sobą gangsterski etap swojego życia. Pewnego dnia dowiadują się jednak, że ich wuj został zamordowany przez członków mafii. Rodzina wychodzi z ukrycia i wraca do miasta, by szukać sprawiedliwości i zemścić się na mordercach. „Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych” (emisja w środę, 29 stycznia 2020 roku o godzinie 21:00) to - jak czytamy w opisie - brawurowe kino akcji w klasycznej odsłonie.
 
Brad Pitt i David Thewlis w filmie „Siedem lat w Tybecie”, foto: Sony Pictures Television International
Brad Pitt i David Thewlis w filmie „Siedem lat w Tybecie”, foto: Sony Pictures Television International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...