reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zenek” i seriale jesienią w TV Puls

dodano: 2021-08-04 04:57 | aktualizacja: 2021-08-04 17:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls Jesienią br. TV Puls poleca swoim widzom takie produkcje serialowe jak „Lombard. Życie pod zastaw” (sezon 9.) i „Rodzinny interes” (sezon 5.), a także takie filmy jak „Zenek”, „Iluzja 2”, „Niedobrani”, „Thor: Rangarok” i „Hellboy”.

TV Puls


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 30 sierpnia br. wystartuje jesienna ramówka TV Puls. Jak zapowiada nadawca, na widzów czekać będą jak zawsze najlepsze filmy, seriale i animacje. W TV Puls wystartują nowe odcinki seriali „Lombard. Życie pod zastaw” i „Rodzinny interes”, a w codziennym filmowym pasmie o godzinie 20:00 - polskie i zagraniczne hity z gwiazdami.

Jesień br. w TV Puls rozpocznie przedpremiera pierwszego odcinka 9. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (emisja w piątek 27 sierpnia br. o godzinie 20:00). Na premiery kolejnych 60 odcinków TV Puls zaprasza od 30 sierpnia br., od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00. Jak zapowiada nadawca, w najsłynniejszym polskim lombardzie widzowie jak zawsze zobaczą życiowe, wciągające historie, nie zabraknie nowych postaci i zaskakujących przedmiotów. Jednym z nich będzie noga, którą przyniesie znajomy Ziutka (w tej roli Henryk Gołębiewski). Lolek (Jerzy Górski) rozpozna w nodze fragment rzeźby z muzeum, w którym kiedyś pracował. Z kolei Mariusz (Michał Chorosiński) będzie miał dylemat, czy przyjąć pod zastaw kieł mamuta. Jakiś czas później w lombardzie pojawi się para jaskiniowców. Nie zabraknie też żywiołowej Filomeny (Małgorzata Rożniatowska), która całą energię skieruje na pomoc osobom starszym, aby rozwiązać problem ich częstego wykluczenia z życia społecznego (więcej tutaj)

Również od 30 sierpnia br. TV Puls zaprasza na premiery 50 odcinków piątego sezonu serialu „Rodzinny interes” - emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. W piątym sezonie widzowie dowiedzą się m.in. dlaczego w warsztacie znajdzie się kultowy samochód DeLorean oraz w jaki sposób pracownicy rozwiążą kryminalną zagadkę z historycznym obrazem w tle. Widzowie przeżyją też mrożące krew w żyłach chwile z morderczym klaunem, który będzie grasował z piłą mechaniczną. Pojawią się też freeganie oraz fani geocachingu. W tym sezonie serial świętować będzie 200. odcinek, w którym pojawi się gwiazda specjalna - rodem ze Stanów Zjednoczonych Ameryki (więcej tutaj).

Widzów TV Puls czekać będą ponadto premiery takich filmów jak m.in. „Zenek” (więcej tutaj i tutaj), „Iluzja 2” (więcej tutaj i tutaj), „Niedobrani” (więcej tutaj), „Thor: Rangarok”, „Hellboy” (z 2019 roku, premiera w telewizji ogólnodostępnej) (więcej tutaj) i innych.
 
Dominika Skoczylas w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls
Dominika Skoczylas w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Paweł Jakubek/Telewizja Puls


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...