reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Bridge TV Fresh wystartuje jesienią

dodano: 2021-08-26 10:56
autor: RO | źródło: cableman.ru

Bridge TV Fresh Rosyjska firma Bridge Media rozszerza swój pakiet kanałów muzycznych o Bridge TV Fresh. Nowa stacja zamierza się skupić na muzyce młodzieżowej w języku rosyjskim. Kanał rozpocznie nadawanie jesienią 2021 roku. Ma być dostarczany operatorom w rozdzielczościach SD i HD.

bridgetv.ru
Bridge TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aktualnie w portfolio znajduje się 6 kanałów muzycznych z rodziny Bridge: Bridge TV, Bridge TV Classic, Bridge TV Deluxe, Bridge TV Hits, Bridge TV Russkij Hit i Bridge TV Schlager.

Ostatni projekt ruszył w październiku 2021 roku, aby prezentować złotą kolekcję rosyjskiej muzyki estradowej i szanson - od Magomajewa i Ałły Pugaczowej, do Michaiła Kruga i Władimira Wysockiego. Za projekt Bridge TV Schlager została przyznana nagroda specjalna w kategorii  „Odkrycie Roku” w dziedzinie telewizji kablowej, satelitarnej i internetowej „Złoty Promień”, organizowanej przez Narodowe Stowarzyszenie Nadawców Telewizyjnych i Radiowych (NAT) przy udziale Eutelsat.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...