reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał informacyjny 7NN [wideo]

dodano: 2021-09-16 21:07 | aktualizacja: 2021-09-16 21:44
autor: RO | źródło: satcesc.com/mundoplus.tv

7NN 7NN to nazwa nowej telewizji, która w październiku 2021 r. trafi do hiszpańskich domów. Za nowym projektem medialnym stoi dawny dyrektor generalny Intereconomia, Marcial Cuquerella. 7NN ma nadawać na naziemnej telewizji cyfrowej TDT i na platformach pay tv.

7NN
7NN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pod koniec 2021 ma ruszyć kolejny kanał telewizyjny La Séptima. O ile ten poszukuje liberalnej publiczności, to projekt Marciala Cuquerella jest przedstawiany jako nowy punkt odniesienia dla bardziej konserwatywnej widowni. Z tego powodu 7NN chce być opcją wybieraną przez obecnych widzów takich kanałów, jak TRECE czy El Toro TV.

Nowa stacja rozpocznie nadawanie 12 października 2021 r. i ma być alternatywą na rynku, z ponad 12 godzinami produkcji dziennie i ponad 777 godzinami treści informacyjnych miesięcznie. Ramówka będzie się składać z 7 kluczowych programów poświęconych informacjom, analizom i publicystyce.

7NN nie będzie kanałem nadającym tylko w Hiszpanii. Twórca zapowiada, że będzie można go zobaczyć w innych krajach hiszpańskojęzycznych, takich jak Peru, Chile, Ekwador, Meksyk, Stany Zjednoczone czy Argentyna. Wśród potwierdzonego zespołu dla nowej sieci wyróżniają się dziennikarze dobrze znani odbiorcom konserwatywnych kanałów i mediów.


Źródło: satcesc.com  mundoplus.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...