reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

W Portugalii rusza nowy kanał informacyjny

dodano: 2024-05-17 20:11
autor: RO | źródło: jornaldenegocios.pt/cmjornal.pt

News Now Portugal Portugalski rynek zyska nowy kanał telewizyjny, który będzie poświęcony informacjom. To News Now od grupy Medialivre, który startuje 17 czerwca br. i będzie nadawany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ma zająć pozycję nr 9 w platformach Meo, Nos i Vodafone Portugal.

News Now Portugal
News Now Portugal


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
– Now (w znaczeniu "Teraz" - red.) zaczyna się wcześnie rano, kiedy Portugalczycy wstają i potrzebują rzetelnego projektu dziennikarskiego, który dostarczy im informacji we właściwych proporcjach, rygorystycznie i poważnie. Podstawową logiką są właściwe wiadomości we właściwym czasie, stwierdził dyrektor generalny Carlos Rodrigues.

News Now ma emitować około 17 godzin informacji na żywo. Bloki informacyjne mają pojawiać się co 15 minut. Widzowie mogą liczyć na informacje krajowe, międzynarodowe oraz gospodarcze. Biznes, polityka i sport staną się częścią codziennego programu. Ponadto będą poruszane wielkie wyzwania dzisiejszej cywilizacji, takie jak globalne ocieplenie czy sztuczna inteligencja. Innymi filarami ramówki będą opinie eksperckie i dziennikarstwo śledcze.

Właściciel przewiduje utworzenie na potrzeby projektu 58 nowych miejsc pracy, z których 26 obejmie obszar redakcyjny, a 32 - obszary techniczne.

W Portugalii są nadawane kanały informacyjne RTP3, SIC News, CNN Portugal i CMTV. Ten ostatni jest prowadzony przez Medialivre, więc firma będzie miała w portfolio drugą podobną stację. Medialivre jest właścicielem m.in. Correio da Manhã, znanego portugalskiego tabloidu i najchętniej czytanej gazety w kraju.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...