reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Poradniki i kabarety jesienią w telewizji WP

dodano: 2021-09-20 04:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding

WP Jesienią br. telewizja WP szczególnie poleca swoim widzom takie programy jak „Nowy aranż” (sezon 2.), „Poprawczak”, „Największe katastrofy budowlane”, „Prosto z grilla” (sezon 2.), „Pomysł na dom” (sezon 2.), „Daj się odmienić” (sezon 2.) i „Mistrzowie kabaretu” (sezon 11.).

telewizja WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesień 2021 roku w ofercie kanału WP:

Jak zapowiada nadawca, jesień br. w telewizji WP zapowiada się wyjątkowo gorąco. Ramówkę wypełnią nowe polskie produkcje własne oraz dobrze znane formaty. Zainspirują do przearanżowania domowego wnętrza, zachęcą do przetestowania nowych przepisów, a sprawdzone kabarety rozbawią widzów do łez.

„Nowy aranż” (sezon 2.) dotrze w tym sezonie do całej Polski - Karolina Jakubowska wraz z Marcinem Kumańskim „Noskiem” pojadą do Krakowa, Zbroszek, Katowic, Warszawy, Szklarskiej Poręby, Kozienic czy Dziekanowa Polskiego. Pomieszczenia, które będą wspólnie remontować i aranżować, będą wyjątkowe: pokój dla instagramerki; salon z toskańskim niebem dla małżeństwa; home - office dla młodej pary; pokój dla pierwszoklasisty czy domowa biblioteczka dla przyjaciółki. W drugim sezonie programu za aranżację pomieszczeń odpowiada Karolina Jakubowska, a całym remontem zajmie się szef ekipy remontowej, Marcin Kumański „Nosek”. Premierowe odcinki programu emitowane są w niedziele, od 5 września br., o godzinie 13:00 (więcej tutaj).

„Poprawczak” to seria dokumentalna osadzona w polskich realiach o dramatycznych losach nieletnich przestępców, którzy trafili do Zakładu Poprawczego za handel narkotykami, pobicia, kradzieże, zabójstwa. Opowiadają o życiu za murami poprawczaka i drodze, która ich do niego zaprowadziła. Drodze często tak mrocznej, że aż trudno uwierzyć, że musiały nią iść dzieci. Wielokrotnie krzywdzone. Najpierw, najczęściej, przez własnych rodziców. Premierowe odcinki programu emitowane są w poniedziałki, od 6 września br., o godzinie 19:50 (więcej tutaj).

Seria „Największe katastrofy budowlane” ujawnia porażki i sytuacje, o których inżynierowie woleliby nie mówić. Mając dostęp do zespołów projektowych, naocznych świadków i panelu ekspertów, twórcy programu analizują błędy budowlane, badają, dlaczego nie zostały odkryte, i ujawniają, jak inżynierowie próbują je naprawić. Program emitowany jest na antenie w każdy czwartek o godzinie 20:50.

Jak zapowiada nadawca, program „Prosto z grilla” (sezon 2.) zainspiruje widzów do grillowania z pomysłem nie tylko w sezonie letnim, opowie o technikach, patentach i trikach na oryginalne dania do przygotowania także jesienią na przydomowych grillach. W każdym odcinku prowadzący przedstawi ciekawe przepisy i udowodni, że grillować można dosłownie wszystko. Premierowe odcinki programu emitowane będą w soboty, od 25 września br., o godzinie 11:50 (więcej tutaj).

Jak zapowiada nadawca, ciekawe projekty i wykonania oraz niebanalne pomysły na to, jak urządzić wnętrze. W programie „Pomysł na dom” (sezon 2.) widzowie mogą dowiedzieć się jak mieszkają inni. Przekonają się, czy można wybudować dom za 6 tysięcy złotych. Twórcy serii pokażą także, jak powstaje oraz ile kosztuje i trwa budowa domu szkieletowego czy domku na drzewie. Program z pewnością stanie się niewyczerpanym źródłem inspiracji dla tych, którzy szukają oryginalnych rozwiązań. Premierowe odcinki programu emitowane będą w soboty, od 25 września br., o godzinie 13:00.

Nadchodzi też druga edycja programu „Daj się odmienić”. Tym razem prowadzący - makijażysta Jarosław Juźwin, wraz z ekspertami - stylistką Sylwią Antoszkiewicz i fryzjerem Wojciechem Zielińskim - pokażą makijaże, odważne stylizacje i ostre cięcia. - Aby spełnić marzenia uczestników, oprócz zmiany ich stylu, będziemy latać, fotografować, wspinać się na dachy, skakać, gotować i spędzać czas na romantycznej kolacji - czego się nie robi na jednego chociaż uśmiechu - zapowiada nadawca. Emisja programu od października br., w każdą niedzielę o godzinie 14:00 (więcej tutaj).

Stacja pokaże także nowe odcinki programu „Mistrzowie kabaretu” (sezon 11.). Wystąpią Formacja Zwierzęta, Kabaret Paranienormalni oraz Kabaret Hrabi. Premierowe odcinki programu emitowane będą w piątki, od 24 września br., o godzinie 22:00 (więcej tutaj).
 
Jarosław Juźwin w programie „Daj się odmienić”, foto: Wirtualna Polska Holding
Jarosław Juźwin w programie „Daj się odmienić”, foto: Wirtualna Polska Holding
Wojciech Zieliński, Sylwia Antoszkiewicz i Jarosław Juźwin w programie „Daj się odmienić”, foto: Wirtualna Polska Holding
Wojciech Zieliński, Sylwia Antoszkiewicz i Jarosław Juźwin w programie „Daj się odmienić”, foto: Wirtualna Polska Holding
Wojciech Zieliński, Sylwia Antoszkiewicz i Jarosław Juźwin w programie „Daj się odmienić”, foto: Grzegorz Gołębiowski
Wojciech Zieliński, Sylwia Antoszkiewicz i Jarosław Juźwin w programie „Daj się odmienić”, foto: Grzegorz Gołębiowski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...