reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmowy cykl „Szybcy i wściekli” w kanale Fox

dodano: 2021-10-01 02:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group/satkurier.pl

TV Puls „Szybcy i wściekli” Szybki i wściekły maraton wjeżdża na antenę kanału Fox. W sobotę i niedzielę, 2 i 3 października br. o godz. 20:10 w ramach pasma „Solidna dawka adrenaliny w pierwszy weekend października” stacja pokaże takie produkcje filmowe z cyklu „Szybcy i wściekli” („The Fast and the Furious”) jak „Za szybcy, za wściekli” („2 Fast 2 Furious”), „Szybcy i wściekli: Tokio Drift” („The Fast and the Furious: Tokyo Drift”), „Szybcy i wściekli 5” („Fast Five”) i „Szybcy i wściekli 6” („Furious 6”).

TV Puls „Szybcy i wściekli”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Szybki i wściekły maraton wjeżdża na antenę kanału Fox

Szybkie samochody, pościgi i adrenalina. Klasyka kina akcji, czyli „Szybcy i wściekli” pojawią się tej jesieni w stacji Fox. Seria zdobyła rzeszę fanów na całym świecie. W pierwszy weekend października br. wielbiciele wyścigów będą mogli zobaczyć cztery części kultowej serii w kanale Fox, w tym premierę piątej odsłony.

Seria o „Szybkich i wściekłych” wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku minęło 20 lat od premiery pierwszej części filmu. Od tego czasu ukazało się 8 sequeli filmu, niemniej popularnych, niż główna produkcja. W sobotę i niedzielę, 2 i 3 października br. w kanale Fox widzowie obejrzą cztery części serii - w tym premierowo film „Szybcy i wściekli 5”.

„Szybcy i wściekli” to nie tylko samochody

W szóstej części „Szybkich i wściekłych” pojawiły się nie tylko szybkie samochody, ale także czołg. Początkowo planowano, że scena z użyciem pancernego pojazdu zostanie wygenerowana komputerowo, jednak ostatecznie podjęto decyzję, by w filmie zagrał prawdziwy model, a jedynie reszta efektów specjalnych została dodana w postprodukcji.

Szybki i wściekły rozkład jazdy

Pierwszy wyścig startuje w sobotę, 2 października br. o godzinie 20:10, kiedy stacja Fox pokaże film „Za szybcy, za wściekli”. O godzinie 22:20 pokazany zostanie natomiast film „Szybcy i wściekli: Tokio Drift”. W niedzielę, 3 października br. o godzinie 20:10 pojawi się film „Szybcy i wściekli 5”, a o 22:30 produkcja „Szybcy i wściekli 6”.

Producenci nie zwalniają tempa

W pierwszej połowie 2021 roku ukazał się dziewiąty film z serii, gdzie ponownie można zobaczyć znane postacie odgrywane m.in. przez Marka Sinclaira „Vin Diesela” czy Michelle Rodriguez. Potwierdziły się także plotki o planowanej produkcji, gdzie główną rolę ma zagrać kobieta. Fani serii z pewnością zacierają ręce i czekają na więcej potwierdzonych informacji o nadchodzącym spin-offie (więcej tutaj).
 
Dwayne Johnson „The Rock”, Mark Sinclair „Vin Diesel” i Paul Walker w filmie „Szybcy i wściekli 6”, foto: Fox Networks Group
Dwayne Johnson „The Rock”, Mark Sinclair „Vin Diesel” i Paul Walker w filmie „Szybcy i wściekli 6”, foto: Fox Networks Group


„Solidna dawka adrenaliny w pierwszy weekend października” - emisja w sobotę i niedzielę, 2 i 3 października 2021 roku o godz. 20:10 w kanale Fox.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...