reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„9-1-1” 5 i filmy w listopadzie w kanale Fox

dodano: 2021-10-21 23:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

Fox W listopadzie br. kanał Fox poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Zabójcze umysły: poza granicami”, „Big Sky” (sezon 2.) i „9-1-1” (sezon 5.), a w ramach pasma „Wybuchowe seanse filmowe” takie produkcje filmowe jak „Pan i pani Smith”, „Wybuchowa para”, „Dirty Dancing”, „Sahara” i „W 80 dni dookoła świata”.

Fox Naya Rivera (serial „Glee”), Nicholas Brody (serial „Homeland”) i Emily Deschanel (serial „Kości”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, kryminalne zagadki, wybuchowe pary i ulubione postacie serialowe - taki będzie listopad br. ze stacją Fox. Listopad br. w kanale Fox przyniesie ze sobą kilka kryminalnych premier. Wśród nich znalazły się piąty sezon serialu „9-1-1”, drugi sezon „Big Sky” oraz po raz pierwszy w stacji Fox „Zabójcze umysły: poza granicami”. W weekendy nie zabraknie także filmowych wieczorów, w tym miesiącu pod hasłem „Wybuchowych par” w pięciu odsłonach.

Listopad 2021 roku w ofercie kanału Fox:

„Wybuchowe seanse filmowe”:
emisja: od czwartku, 4 listopada br.
Wieczory w towarzystwie temperamentnych par w listopadzie br. w każdy czwartek i sobotę będą czekać na widzów kanału Fox - od 4 listopada br. o godzinie 22:00 (czwartki) i 20:10 (soboty). W ramach pasma widzowie zobaczą takie filmowe produkcje jak „Pan i pani Smith” (więcej tutaj), „Wybuchowa para”, „Dirty Dancing” (więcej tutaj i tutaj), „Sahara” i „W 80 dni dookoła świata” (więcej tutaj).

„Zabójcze umysły: poza granicami”
emisja: od poniedziałku, 15 listopada br. o 20:10

„Zabójcze umysły: poza granicami” to dramat o wydziale FBI (Federal Bureau of Investigation), którego rolą jest rozwiązywanie zagadek kryminalnych, ale także pomaganie Amerykanom, którzy znajdują się w niebezpieczeństwie podczas pobytu za granicą. W rozwiązaniu przestępstw pomogą Gary Sinise jako Jack Garrett, Alana de la Garza jako Clara Seger, Daniel Henney jako Matthew Simmons, Tyler James Williams jako Russ Montgomery „Monty”, Annie Funke jako Mae Jarvis oraz Sherry Stringfield jako Karen Garret. Czy bohaterom uda się uratować swoich obywateli? Jak potoczą się ich losy? Odpowiedzi na te pytania widzowie uzyskają od poniedziałku, 15 listopada br. o godzinie 20:10 w kanale Fox (więcej tutaj).

„Big Sky” 2
emisja: od poniedziałku, 22 listopada br. o 21:05

Kiedy prywatni detektywi Jenny Hoyt (w tej roli Katheryn Winnick) i Cassie Dewell (Kylie Bunbury) spotykają się po latach, aby wspólnie przeprowadzić dochodzenie dotyczące wraku samochodu w stanie Montana, wkrótce odkrywają, że sprawa może nie być tak prosta, jak się wydaje. Kiedy odkryją tajemnicę wypadku, ich świat zderzy się z grupą niczego niepodejrzewających nastolatków, kokieteryjną stroną Jenny z przeszłości i wściekłą osobą postronną, która za wszelką cenę chce znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania. W obsadzie znaleźli się Brian Geraghty jako Ronald Pergman, Dedee Pfeiffer jako Denise Brisbane, Natalie Alyn Lind jako Danielle Sullivan, Jade Pettyjohn jako Grace Sullivan, Jesse James Keitel jako Jerrie, Valerie Mahaffey jako Helen Pergman oraz John Carroll Lynch jako Rick Legarski. Przegapione odcinki widzowie będą mogli oglądać również w soboty po weekendowym filmie oraz w niedziele o godzinie 18:20 w kanale Fox (więcej tutaj).

„9-1-1” 5
emisja: we wtorki (od 23 listopada br.) o 21:05

Wraz z rozpoczęciem piątego sezonu serialu „9-1-1” pierwsi ratownicy ruszają do akcji. Ich zadaniem jest odeprzeć serię ataków hakerskich wymierzonych w systemy komputerowe, wieże kontroli ruchu lotniczego oraz szpitale. Następnie obejmujące całe miasto zaciemnienie, spowodowane wyłączeniem świateł, powoduje spustoszenie w Los Angeles. W tym samem czasie, Athena (Angela Bassett) zajmuje się nagłą sytuacją rodzinną, depresja poporodowa Maddie (Jennifer Love Hewitt) pogarsza się, Eddie (Ryan Guzman) cierpi na problemy zdrowotne, a nowy operator centrali telefonicznej przejmuje kontrolę. W serialu występują również Peter Krause jako Bobby Nash, Oliver Stark - serialowy Evan Buckley „Buck”, Aisha Hinds - Henrietta Wilson „Hen”, Kenneth Choi jako Howie Han „Chimney” oraz Rockmond Dunbar grający Michaela Granta. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów i czy uda im się zapanować nad atakiem? Odpowiedzi widzowie poznają we wtorek, 23 listopada br. o godzinie  21:05, a kolejne odcinki będą emitowane w każdy wtorek w kanale Fox. Dla tych, którzy nie mogą oglądać we wtorki, stacja Fox przygotowała powtórki - w soboty o godzinie 17:25 oraz w niedziele o godzinie 19:15 (więcej tutaj).
 
Kenneth Choi i Jennifer Love Hewitt w serialu „9-1-1”, foto: Fox Media LLC.
Kenneth Choi i Jennifer Love Hewitt w serialu „9-1-1”, foto: Fox Media LLC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...