reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Fox z usprawiedliwieniem na marcowe wieczory

dodano: 2021-02-26 07:40 | aktualizacja: 2021-02-26 12:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

Fox W marcu br. kanał Fox w ramach pasma „Wielki tydzień premier” poleca swoim widzom takie produkcje serialowe jak „The Walking Dead” (sezon 10.), „9-1-1” (sezon 4.), „9-1-1: Teksas” (sezon 2.), „Chicago Fire” (sezon 9.) i „Big Sky”.

Fox Naya Rivera (serial „Glee”), Nicholas Brody (serial „Homeland”) i Emily Deschanel (serial „Kości”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, niemal każdy na poczekaniu potrafi wymyślić przynajmniej kilka wymówek, żeby odłożyć niechciane obowiązki. A co, jeśli najlepszym usprawiedliwieniem okaże się wieczór przed telewizorem z kanałem Fox? Lawina błotna, pożary, wypadki, porwanie i inwazja zombie - to dopiero wymówka, której nikt nie podważy.

W poniedziałek, 1 marca br. w „Wielkim tygodniu premier” Fox pokaże nowe odcinki 10. sezonu „The Walking Dead”. We wtorek, 2 marca br. stacja wyemituje 4, sezon „9-1-1” oraz 2. sezon „9-1-1: Teksas”, a w środę, 3 marca br. 9. sezon „Chicago Fire”. Z kolei w czwartek, 4 marca br. przyjdzie czas na premierę całkiem nowego thrillera detektywistycznego „Big Sky”. Stosowanie wymówek nigdy nie było przyjemniejsze.

Marzec 2021 roku w ofercie kanału Fox:

„Wielki tydzień premier”:
„The Walking Dead” 10
emisja: w poniedziałki (od 1 marca br.) o 22:00

„The Walking Dead” to amerykańska produkcja, która jest adaptacją komiksów autorstwa Roberta Kirkmana, współtwórcy serialu. Wizja apokalipsy wywołanej przez zombie przez lata zyskała sobie spore grono wiernych fanów, którzy niecierpliwie czekają na wieści o dalszych losach garstki ocalałych bohaterów. Ostatnio w „The Walking Dead” widzowie byli świadkami porażki Alfy (w tej roli Samantha Morton) i końca wojny Szeptaczy. Królestwo upadło, Hilltop zostało niemal całkowicie zniszczone, a Aleksandria opustoszała, gotując się do ostatecznej bitwy. Ci, którym udało się ocaleć, zostali uwięzieni i oddzieleni od siebie. Jednak w obliczu niemal pewnej śmierci zjednoczyli siły, pokonując Betę (Ryan Hurst) i eliminując zagrożenie ze strony hordy. W premierowych sześciu odcinkach widzowie zobaczą Ocalałych, którzy próbują podnieść się po zniszczeniach, jakich doznali od Szeptaczy. Maggie (Lauren Cohan) powróci z historią, którą nie jest jeszcze gotowa się podzielić, szczególnie gdy przeszłość nie daje jej o sobie zapomnieć. Bezpieczeństwo Negana (Jeffrey Dean Morgan) jest zagrożone, a Daryl (Norman Reedus) i Maggie nieoczekiwanie stają do walki z zagrożeniem, jakiego do tej pory nie doświadczyli. Daryl i Carol (Melissa McBride) wybiorą się w podróż, która przyniesie zaskakujący finał. Lata walki dają się bohaterom we znaki, ujawniając traumy i odsłaniając ich najbardziej wrażliwe strony. Czy mimo wątpliwości wobec kondycji całej ludzkości, stanu ich społeczności i własnego zdrowia psychicznego, uda im znaleźć wewnętrzną siłę, żeby przetrwać i wytrwać w przyjaźni i grupie? W serialu występują Lauren Cohan jako Maggie, Jeffrey Dean Morgan jako Negan, Norman Reedus jako Daryl, Melissa McBride jako Carol, Seth Gilliam jako Gabriel, Ross Marquand jako Aaron, Josh McDermitt jako Eugene, Khary Payton jako Ezekiel, Eleanor Matsuura jako Yumiko oraz Paola Lázaro jako Princess. O tym, co wydarzy się w pierwszym z sześciu premierowych odcinków „The Walking Dead” widzowie dowiedzą się w poniedziałek, 1 marca br. o godzinie 22:00 - tylko w kanale Fox (więcej tutaj).

„Wielki tydzień premier”:
„9-1-1” 4
emisja: we wtorki (od 2 marca br.) o 21:05

W czwartym sezonie „9-1-1” dojdzie do katastrofy, jakiej Hollywood jeszcze nie widziało. Potężna tama blokująca jezioro w pobliżu Los Angeles pęknie i sprawi, że służby ratunkowe będą musiały stawić czoła lawinie błotnej, która spowoduje chaos i zagrozi słynnemu na całym świecie punktowi widokowemu. W międzyczasie strażacy z zastępu 118 ruszą na pomoc pasażerom autobusu, który w wyniku niebezpiecznego wypadku utknął w budynku kilkanaście metrów nad ziemią. W życiu osobistym bohaterów również czekać będą niespodzianki. Athena (Angela Bassett) jest zdeterminowana, by przemóc urazy fizyczne i emocjonalne i powrócić do czynnej służby. Maddie (Jennifer Love Hewitt) i Howie (Kenneth Choi) przygotowują się na narodziny swojego pierwszego dziecka, co nie jest łatwe z powodu pandemii. Henrietta (Aisha Hinds) zaczyna zajęcia w szkole medycznej, a Buckley (Oliver Stark) zgłębiając swoją przeszłość, odkrywa szokujący rodzinny sekret. W czwartym sezonie będzie się działo! W serialu występują Angela Bassett jako Athena Grant, Peter Krause jako Bobby Nash, Jennifer Love Hewitt jako Maddie Kendall, Oliver Stark jako Evan Buckley, Aisha Hinds jako Henrietta Wilson, Kenneth Choi jako Howie Han, Ryan Guzman jako Eddie Diaz oraz Rockmond Dunbar jako Michael Grant. O tym, jak strażacy z zastępu 118 poradzą sobie z lawiną błotną zagrażającą mieszkańcom Los Angeles, widzowie dowiedzą się we wtorek, 2 marca br. o godzinie 21:05 - tylko w kanale Fox (więcej tutaj).

„Wielki tydzień premier”:
„9-1-1: Teksas” 2
emisja: we wtorki (od 2 marca br.) o 22:00

W drugim sezonie „9-1-1: Teksas” („9-1-1: Lone Star”) załoga Owena Stranda (Rob Lowe) wita w swoich szeregach nową kapitan - Tommy Vegę (Gina Torres), która wraca do pracy po odchowaniu swoich ośmioletnich bliźniaczek. W życiu Owena niespodziewanie pojawia się była żona, Gwyneth (Lisa Edelstein), która odwiedza Austin, aby sprawdzić, jak się czuje ich syn T.K. po kontuzjach, jakich doznał pod koniec ubiegłego sezonu. Rodzinne zamieszanie w domu kapitana wypada w czasie, gdy oddział ratunkowy musi poradzić sobie z sytuacją, której stolica Teksasu nigdy wcześniej nie doświadczyła. O nowej członkini zespołu w jednym z wywiadów opowiedziała wcielająca się w nią Gina Torres: - Kapitan Vega niegdyś była legendą straży pożarnej, lecz po urodzeniu bliźniaczek postanowiła zrezygnować z pracy i zająć się wychowywaniem dzieci, pozwalając na to, by jej mąż, właściciel restauracji, zapewniał im utrzymanie. Teraz sytuacja wywołana pandemią zmusiła ją do powrotu, po tym, jak restauracja jej męża zbankrutowała. Vega czuje się raczej niepewnie, w końcu nikt z obecnego zespołu jej nie zna i nie wie, do czego jest zdolna - powiedziała. W serialu występują Rob Lowe jako Owen Strand, Gina Torres jako Tommy Vega, Ronen Rubenstein jako T.K. Strand, Sierra A. Mcclain jako Grace Ryder, Jim Parrack jako Judd Ryder, Natacha Karam jako Marjan Marwani, Brian Michael Smith jako Paul Strickland, Rafael Silva jako Carlos Reyes oraz Julian Works jako Mateo Chavez. Twórcami i producentami serialu są Ryan Murphy, Brad Falchuk i Tim Minear. O tym, jakie niebezpieczne misje czekają na ratowników z Teksasu widzowie dowiedzą się we wtorek, 2 marca br. o godzinie 22:00 w kanale Fox.

„Wielki tydzień premier”:
„Chicago Fire” 9
emisja: w środy (od 3 marca br.) o 21:05

Żadna praca nie jest bardziej stresująca, niebezpieczna ani ekscytująca od pracy strażaka. Strażacy i ratownicy medyczni z 51. remizy w dziewiątym sezonie stoczą walkę z nowymi przeciwnościami losu, codziennie stawiając czoła niebezpieczeństwu, by ratować innych. Ogrom odpowiedzialności odciska piętno na życiu osobistym ratowników. Kiedy jeden z członków zespołu ginie, reszta zastępu obwinia siebie i innych. Kiedy jednak nadchodzi czas akcji, odkładają oni na bok swoje różnice i wspierają się nawzajem, by stawić czoła niebezpieczeństwu. W dziewiątym sezonie widzowie zobaczą, jak strażacy i ratownicy medyczni 51. remizy radzą sobie w czasach pandemii, która nie oszczędziła Chicago. Po odejściu Fostera, w zespole karetki numer 61 pojawia się nowy ratownik medyczny- Gianna Mackey (Adriyan Rae). Okazuje się, że Mackey i Cruz (Joe Minoso) dorastali razem i to właśnie dzięki niemu Gianna dostała się do 51. zastępu. W drodze na wezwanie Sylvie (Kara Killmer) i Gianna mają do czynienia z bratem pacjenta, który grozi Sylvie bronią. W serialu występują Jesse Spencer jako kapitan Matthew Casey, Taylor Kinney jako zastępca Kelly Severide, Kara Killmer jako sanitariuszka Sylvie Brett, David Eigenberg jako porucznik Christopher Herrmann, Joe Minoso jako strażak Joe Cruz, Christian Stolte jako strażak Randy McHolland, Miranda Rae Mayo jako strażak Stella Kidd, Alberto Rosende jako kandydat na strażaka Blake Gallo, Adriyan Rae jako sanitariuszka Gianna Mackey oraz Eamonn Walker jako Wallace Boden. O tym, co przytrafi się 51. zastępowi straży z Chicago widzowie dowiedzą się w środę, 3 marca br. o godzinie 21:05 w stacji Fox (więcej tutaj).

„Wielki tydzień premier”:
„Big Sky”
emisja: w czwartki (od 4 marca br.) o 21:05

„Big Sky” to serial stworzony przez David E. Kelley’ego, kilkukrotnego laureata nagrody Emmy, producenta i twórcę telewizyjnego, znanego między innymi z serialu „Wielkie kłamstewka”. Jak czytamy w opisie, „Big Sky” to mrożący krew w żyłach thriller opowiadający o zmaganiach prywatnych detektywów, Cassie Dewell (Kylie Bunbury) i Cody Hoyt (Ryan Phillippe), którzy łączą siły wraz z Jenny Hoyt (Katheryn Winnick) - byłą policjantką i byłą żoną Codiego. Ich celem jest odszukanie dwóch sióstr, Danielle (Natalie Alyn Lind) i Grace Sullivan (Jade Pettyjohn), które zostały porwane przez kierowcę ciężarówki na odległej autostradzie w Montanie. Śledztwo szybko nabiera tempa, gdy detektywi odkrywają, że siostry nie są jedynymi osobami, które zaginęły w okolicy. Detektywi muszą ścigać się z czasem, aby znaleźć kobiety, zanim będzie za późno.

O tym, co zaskoczy widzów serialu „Big Sky” opowiedziała w jednym z wywiadów odtwórczyni jednej z głównych ról, Katheryn Winnick: 

- Kiedy oglądasz „Big Sky”, myślisz, że postacie pójdą w pewnym określonym kierunku, ale nagle pojawia się zwrot akcji i widzisz zupełnie inną opcję i różne części całości, które są zupełnie nieprzewidywalne. Ta historia to coś odświeżającego, nowego, coś trochę mrocznego i pokręconego, a to jest zawsze interesujące - powiedziała.


W obsadzie serialu znaleźli się Katheryn Winnick jako Jenny Hoyt, Kylie Bunbury jako Cassie Dewell, Brian Geraghty jako Ronald Pergman, Valerie Mahaffey jako Helen Pergman, Natalie Alyn Lind jako Danielle Sullivan, Jesse James Keitel jako Jerrie Kennedy, Jade Pettyjohn jako Grace Sullivan, John Carroll Lynch jako Rick Legarski oraz Ryan Phillippe jako Cody Hoyt. Czy detektywom uda się odnaleźć zaginione siostry? Początek trzymającej w napięciu historii widzowie zobaczą w czwartek, 4 marca br. o godzinie 21:05 - tylko w stacji Fox.
 
Kenneth Choi i Jennifer Love Hewitt w serialu „9-1-1”, foto: Fox Media LLC.
Kenneth Choi i Jennifer Love Hewitt w serialu „9-1-1”, foto: Fox Media LLC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...