reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Star Trek: Następne pokolenie” w Warner TV

dodano: 2021-11-01 02:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Warner TV „Star Trek: Następne pokolenie” Na antenie Warner TV wkrótce zadebiutuje kultowy, amerykański serial „Star Trek: Następne pokolenie” („Star Trek: The Next Generation”). W poniedziałek, 1 listopada br. o godz. 18:20 premierowe odcinki 1. i 2. rozpoczną emisję produkcji. Z gwiazdami serii widzowie będą mogli spotykać się w Warner TV od poniedziałku do piątku. Aktor sir Patrick Stewart wciela się w rolę kapitana Jean-Luca Picarda. Ponadto występują Marina Sirtis, Gates McFadden, Wil Wheaton, Jonathan Frakes, Brent Spiner, Michael Dorn i LeVar Burton. Za międzynarodową dystrybucję „Star Trek: Następne pokolenie” odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group.

Warner TV „Star Trek: Następne pokolenie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fabuła serialu „Star Trek: Następne pokolenie” rozpoczyna się 100 lat po zakończeniu przygód kapitana Kirke’a z pierwszego serialu „Star Trek”. Nowy statek U.S.S. Enterprise (NCC-1701-D) to dom dużej załogi, w której znajdują się mężczyźni, kobiety, a nawet dzieci. Społeczność liczy aż 1000 osób i w ten sposób podróżują po kosmosie - ich statek - dom ma nawet takie przestrzenie jak bar czy szkoła.

Jednak cel załogi statku kosmicznego jest wciąż ten sam: odkrywanie nowych planet i pomoc międzygalaktycznej Zjednoczonej Federacji Planet w poszerzaniu horyzontów. Bohaterzy trafiają na kosmiczną stację przy planecie Deneb IV, którą mają zbadać. Spotykają tam ponadludzką siłę imieniem Q, która uważa ich za przestępców. Już na początku załoga stanie przed jednym z największych wyzwań.

W kolejnych odcinkach czeka ich jeszcze więcej wyzwań. Trafią na takie planety jak Omicron Ceti III, Angel One czy znana im tylko z legend Aldea. Widzowie mogą dołączyć do międzygalaktycznej podróży w poniedziałek, 1 listopada br. od godziny 18:20. Emisja kolejnych odcinków odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o 18:20 na antenie kanału Warner TV.

Za międzynarodową dystrybucję „Star Trek: Następne pokolenie” odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group.
 
Wil Wheaton, Jonathan Frakes, Brent Spiner, Marina Sirtis, Patrick Stewart, Michael Dorn, Gates McFadden i LeVar Burton w serialu „Star Trek: Następne pokolenie”, foto: CBS Studios Inc.
Wil Wheaton, Jonathan Frakes, Brent Spiner, Marina Sirtis, Patrick Stewart, Michael Dorn, Gates McFadden i LeVar Burton w serialu „Star Trek: Następne pokolenie”, foto: CBS Studios Inc.


„Star Trek: Następne pokolenie” - emisja od poniedziałku do piątku (od 1 listopada 2021 roku) o godz. 18:20 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...