reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nickelodeon Polska z czeską licencją

dodano: 2021-11-11 18:34 | aktualizacja: 2021-11-12 17:11
autor: RO | źródło: parabola.cz

Czeski regulator medialny RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) Czeski regulator medialny RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) na 19. posiedzeniu w dniu 9 listopada 2021 r. udzielił kilku licencji na nadawanie stacji telewizyjnych i radiowych drogą naziemną (DAB+, DVB-T2) oraz satelitarną. W gronie kanałów znalazł się Nickelodeon Polska.

Dzień Zabawy z Nickelodeon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zagraniczne stacje telewizyjne będą nadawać na podstawie czeskiej licencji. Jednym z kanałów jest Nickelodeon Polska.

Radio ZUN
Nowa stacja radiowa Zoner Underground Network (ZUN). Licencję na naziemne cyfrowe w technologii DAB+ otrzymała zarejestrowana w Pradze spółka Underground Media Management s.r.o.. Zezwolenie jest ważne 8 lat od daty wydania decyzji.

DofE
W naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 znajdzie się nowy program "Przygotuj się na przyszłość z programem DofE" od czeskiej fundacji The Duke of Edinburgh's International Award. Stacja będzie emitować 17 godzin programów dziennie w języku czeskim. Transmisja na terytorium Republiki Czeskiej. Licencja jest ważna 12 lat.

Nickelodeon Polska i Nickelodeon Austria
Firma ViacomCBS Networks International Czech może nadawać za granicą kanały dziecięce Nickelodeon, odpowiednio na polskim i austriackim rynku. Zgodnie z warunkami, ofertę programową wypełnią seriale animowane i fabularne dla dzieci. Polska wersja będzie działać 24 godziny na dobę, a austriacka od 19:00 do 24:00.

W tym samym czasie RRTV poinformowała swoich odpowiedników w Polsce i Austrii, że na ich terytorium mogą być nadawane lokalne wersje wersje dziecięcej stacji telewizyjnej Nickelodeon z czeską licencją na nadawanie satelitarne. Zezwolenie jest ważne 12 lat.

ViacomCBS dystrybuuje szereg lokalnych, regionalnych i globalnych wersji kanałów na czeskiej licencji. Należą do nich Nickelodeon Global, NickToons, Nick Music, Nick Jr., TeenNick, Comedy Central, Paramount Channel, Paramount Network, MTV, MTV 80s, MTV 90s, MTV 00s, MTV Hits i club MTV.

 

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

759 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...