reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

GONET.TV Mini - nowy, tańszy pakiet z 25 kanałami

dodano: 2021-11-26 10:22 | aktualizacja: 2021-11-26 12:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: GONET.TV/satkurier.pl

GONET.TV Do oferty platformy streamingowej GONET.TV wprowadzony został nowy pakiet - GONET.TV Mini. Obejmuje on 25 stacji telewizyjnych na żywo i blisko 400 filmów z biblioteki VOD, bez konieczności podpisywania umowy. Oferta zawiera również możliwość nagrywania do 10 audycji oraz oglądania programów TV z archiwum do 3 dni wstecz. Pierwszy miesiąc dostępu do GONET.TV Mini kosztuje 1 zł, a kolejne 9,90 zł za miesiąc.

GONET.TV Mini


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowym pakiecie, w rozdzielczości HD dostępnych jest obecnie 12 stacji telewizyjnych. - Warto zaznaczyć, że nowa oferta będzie rozbudowywana, stąd już niedługo ogólna liczba kanałów, jak i stacji w najlepszej jakości, zostanie zwiększona w tym pakiecie - informuje operator GONET.TV.

W ofercie GONET.TV Mini dostępne są następujące kanały telewizyjne (stan na 26.11.2021 r.):

Bez archiwum programów:
Polsat, TVN, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3 Katowice, TV Puls, TV4, Zoom TV, Stopklatka TV

Z archiwum do 3 dni wstecz:
Antena TV HD, Tele 5, Polonia 1, Filmax HD, Nuta.TV HD, STARS.TV, Jazz HD, Power TV HD, Home TV HD, Adventure TV HD, NASA TV HD, wPolsce.pl HD, TV Trwam, TVT, Ezo TV, EWTN HD


GONET.TV Mini to drugi obok oferowanego od samego początku pakietu GONET.TV kosztującego 29 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc za 1 zł). Standardowy pakiet obejmuje ponad 100 stacji telewizyjnych i ponad 1200 filmów w bibliotece VOD. Możliwe jest w jego ramach oglądanie programów z archiwum do 30 dni wstecz oraz nagrywanie bez limitu.

Zarówno główny pakiet GONET.TV, jak i wersja Mini umożliwiają słuchanie ponad 34 tys. stacji radiowych. Ponadto GONET.TV daje klientom możliwość oglądania kanałów TV na żywo także za granicą, na terenie całej Unii Europejskiej, np. w trakcie urlopu lub wyjazdu służbowego.

Dowiedz się więcej na temat usługi GONET.TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...