reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Rosji powstaje kanał sportowy Udar

dodano: 2021-12-11 22:21 | aktualizacja: 2021-12-12 13:51
autor: RO | źródło: cableman.ru

kanał Udar Od stycznia 2022 roku w Federacji Rosyjskiej rozpocznie działalność nowy kanał sportowy Udar. Będzie oparty na krajowych treściach poświęconych walkom. Nad projektem pracują Narodowa Medialna Grupa (NMG) i firma Media-Telekom, będąca wspólnym przedsięwzięciem NMG i operatora Rostelekom.

Gołowkin vs Derewianczenko - boks Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Trzonem treści nowego kanału będzie szeroka gama sztuk walki z naciskiem na walki na pięści od wiodących rosyjskich i światowych wydarzeń, a także treści MMA, podało biuro prasowe NMG.

Udar ma być dystrybuowany w sieciach płatnej telewizji w Rosji, a w przyszłości rozszerzy się również na kraje WNP. Już w styczniu 2022 będzie dostępny w niektórych platformach cyfrowych. Strategicznym partnerem kanału w Rosji stanie się serwis wideo Wink, obejmujący całą bazę abonencką IPTV operatora Rostelekom.

Sztuki walki są trzecim najpopularniejszym sportem w Rosji po piłce nożnej i hokeju. Decyzja dyrektora generalnego Media-Telekom została podjęta z uwzględnieniem trendów rynkowych. Przykładowo, walki na pięści 23 listopada stały się oficjalnym sportem w Rosji.

Przypomnijmy, że NMG ma już sportowy kanał telewizyjny UFC (Ultimate Fighting Championship) promujący mieszane sztuki walki. Kanał został uruchomiony w 2019 roku. Również w Rosji nadaje utworzony w 2018 kanał M-1 Global (teraz zmienia markę na MMA).

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...