reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Złote Przeboje: Największa lista przebojów i konkurs

dodano: 2022-01-12 01:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje Od poniedziałku, 10 stycznia 2022 roku w programie „Złote Przeboje na dzień dobry", porannym paśmie Radia Złote Przeboje (Agora), rozgrywana jest nowa zabawa - „#SpiewajNieZiewaj”. Słuchacze stacji mogą w niej zdobyć do 10 tysięcy zł. Również od poniedziałku, 10 stycznia br. Radio Złote Przeboje zaprasza wszystkich do udziału w 2. edycji „Top 500 Radia Złote Przeboje”, czyli - jak zapewnia nadawca - największej listy przebojów w Polsce. Przez 3 najbliższe tygodnie na stronie internetowej zloteprzeboje.pl potrwa głosowanie, a przebój wszech czasów wybrany spośród 500 piosenek słuchacze poznają w piątek, 4 lutego br. w programie „Piątek jak marzenie”.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 10 stycznia br. na antenie Radia Złote Przeboje pojawiła się akcja „#SpiewajNieZiewaj”. Stacja zachęca w niej słuchaczy do energetycznego rozpoczęcia dnia - dołączenia do jej porannej ekipy i wspólnego zaśpiewania piosenki. W zabawie codziennie można wygrać 500 zł, a dodatkowo uczestnicy akcji mają szansę na zdobycie nagrody głównej, którą jest 10 tysięcy zł. Finał „#SpiewajNieZiewaj” w Radiu Złote Przeboje odbędzie się w piątek, 28 stycznia br. (więcej tutaj)

Także w poniedziałek, 10 stycznia br. ruszył „Top 500 Radia Złote Przeboje”, czyli - jak zapewnia nadawca - największa lista przebojów w Polsce. Słuchacze stacji mogą wskazać w niej swoje ulubione piosenki, wybierając spośród 500 muzycznych propozycji. Głosowanie na stronie internetowej zloteprzeboje.pl potrwa przez 3 tygodnie (przejdź na stronę). Od poniedziałku, 31 stycznia 2022 roku Radio Złote Przeboje będzie prezentować finałowe notowanie, czyli 500 utworów z listy - po 100 dziennie, jedna piosenka po drugiej. Który przebój zajmie 1. miejsce w drugiej edycji „Top 500 Radia Złote Przeboje” (więcej tutaj)? To okaże się w piątek, 4 lutego 2022 roku, około godziny 18:00 - przebój wszech czasów pojawi się w audycji Marzeny Rogalskiej „Piątek jak marzenie” (więcej tutaj).

Konkurs „#SpiewajNieZiewaj” i listę „Top 500 Radia Złote Przeboje” wspierają promocja na antenie, na zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe w internecie, m.in. na gazeta.pl, onet.pl i wp.pl oraz na platformie YouTube i na Facebooku. Kampanię przygotował Dział Promocji Grupy Radiowej Agory (GRA).
 
Prowadzącą program „Piątek jak marzenie” jest Marzena Rogalska, foto: Agora
Prowadzącą program „Piątek jak marzenie” jest Marzena Rogalska, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...