reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Styczniowe nowości w Radiu Tok FM

dodano: 2022-01-14 01:39 | aktualizacja: 2022-01-14 13:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Od niedzieli, 16 stycznia 2022 roku Anna Piekutowska na stałe prowadzić będzie niedzielną audycję „Poranek Radia Tok FM”. Oprócz tego od połowy stycznia 2022 roku zmienią się godziny nadawania programów „Dobra terapia”, „Sprawy różne” oraz „Biuletyn rewolucyjny”. Wszystkich propozycji Radia Tok FM (Agora) można też słuchać - niezależnie od aktualnej ramówki - na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2022 roku w ofercie Radia Tok FM:

W połowie stycznia br. nastąpią zmiany w ramówce Radia Tok FM.

Nową prowadzącą niedzielnego „Poranka Radia Tok FM” od niedzieli, 16 stycznia br. będzie Anna Piekutowska. Audycja, nadawana w godzinach 7:00-9:00, to podsumowanie minionych wydarzeń. Znajdzie się w niej, jak mówi gospodyni programu, to, co umyka w tygodniu, zdarzenia lokalne i globalne, komentarze i podsumowania, a poza tym mądra popkultura, społeczeństwo, prawa kobiet i wiele więcej (więcej tutaj).

Dodatkowo zmienią się godziny nadawania niektórych audycji Tok FM.

„Dobra terapia” Zuzanny Piechowicz i Armena Mekhakyana będzie emitowana w niedziele o godzinie 22:00. Prowadzący będą rozmawiać w niej m.in. o tym, jak dbać o siebie oraz swoje zdrowie psychiczne w trudnym czasie, jak wrócić do normalności w jak najlepszej kondycji psychofizycznej oraz jak wesprzeć w tym bliskich. Audycja odbywa się z udziałem słuchaczy - jej gospodarze zachęcają odbiorców Tok FM do dzielenia się pytaniami, opiniami i historiami. Kontakt z redakcją jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie w trakcie programu. W grudniu 2021 roku „Dobra terapia” została wyróżniona nagrodą „Złota Synapsa” przyznawaną co roku w czasie „Kongresu Psychiatria Medforum”, organizowanego pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Program doceniono w kategorii „Przyjaciel psychiatrii” (więcej tutaj).

Weekendowa audycja Karoliny Lewickiej pojawiać się będzie na antenie Tok FM w niedziele o godzinie 19:00. „Sprawy różne” to program o zjawiskach, procesach, wydarzeniach - historia miesza się w nim z futurologią. Jak wyjaśnia Karolina Lewicka, głęboko zanurzeni w naszej zwariowanej rzeczywistości, w której tyle się już zdarzyło i wciąż tak wiele się dzieje, usiłujemy zrozumieć przeszłość i przewidzieć przyszłość. A poza wszystkim - jesteśmy świata ciekawi, bawi on nas, złości oraz intryguje.

Natomiast od środy, 19 stycznia br. „Biuletyn rewolucyjny” Anny Piekutowskiej i Małgorzaty Wołczyńskiej, czyli „feministyczny głos na antenie Radia Tok FM”, będzie nadawany po godzinie 19:20 (więcej tutaj).

Nowości w ramówce Radia Tok FM wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej tokfm.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Zmiany ramówkowe dotyczą programu stacji w eterze. Subskrybenci dostępu Tok FM Premium nadal mogą słuchać wszystkich audycji Radia Tok FM w formie podcastów na stronie internetowej tokfm.pl lub w aplikacji mobilnej - jak zapewnia nadawca - bez reklam, w dowolnej kolejności, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...