reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rozrywka i seriale wiosną w TVN

dodano: 2022-02-21 12:51 | aktualizacja: 2022-02-21 13:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery

TVN wiosna Wiosną br. kanał TVN poleca swoim widzom szczególnie takie programy rozrywkowe jak „Przez Atlantyk” i „Mask Singer” oraz takie produkcje serialowe jak „Bunt!”, „Pajęczyna” i „Skazana”.

TVN wiosna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosna 2022 roku w ofercie kanału TVN:

Jak zapowiada nadawca, w telewizji TVN w środę, 2 marca br. o godzinie 21:35 pojawi się program jakiego jeszcze nie było. W produkcji „Przez Atlantyk” 6 znanych osób wyrusza w podróż przez ocean. Celem wyprawy nie jest rywalizacja a współpraca. Na jachcie o powierzchni około 30m2, gwiazdy będą musiały gotować, sprzątać i starać się przetrwać, bo będą zdani wyłącznie na siebie! Uczestnicy nie zawiną do żadnego portu, nie będą zwiedzać i wypoczywać. Choć przygód z pewnością nie zabraknie, nie będzie to luksusowy rejs po Atlantyku.

Z kolei sobotnie wieczory (o godzinie 20:00), od 5 marca br., należeć będą w TVN do programu muzycznego „Mask Singer”. Format będzie nowością w Polsce. W programie bierze udział 12 osób, znanych z pierwszych stron gazet. Jednak ich tożsamość jest ukryta pod specjalnie zaprojektowanymi maskami i spektakularnymi przebraniami. Muzyczne popisy uczestników oglądają widzowie przed telewizorami, publiczność w studiu i czworo „detektywów”. Całe widowisko owiane jest tajemnicą, a rozrywka polega na odkryciu kto kryje się za kolorową maską. W tym celu, detektywi kierują śledztwem, zadają uczestnikom pytania i typują ich nazwiska. Kto jest pod maską (więcej tutaj)?

W wiosennej ramówce TVN nie zabraknie seriali.
Codzienny „Bunt!” (emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 18:25) opowiada o losach nastolatków z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Dotkliwe kary nakładane na wychowanków przez apodyktyczną dyrektorkę powodują eskalację sytuacji w ośrodku. Ostatnią nadzieją dla buntowników jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk. W jego rolę wcielił się Jan Wieczorkowski. Jak zapowiada nadawca, serial opowiada o uniwersalnej sile przyjaźni, która zradza się w dramatycznych okolicznościach (więcej tutaj).

Wraz z nadejściem nowego sezonu na antenę TVN trafią również produkcje Player Original.
W marcu br. na ekranach telewizorów będzie można zobaczyć „Pajęczynę” (emisja w niedziele, od 6 marca br. o godzinie 21:40). Serial, który łączy konwencję thrillera z intrygą szpiegowską, inspirowany jest nieznaną historią z okresu Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, kiedy nasz kraj miał szansę stać się potęgą atomową. Akcja produkcji rozgrywa się równolegle w dwóch płaszczyznach czasowych: w latach 1978 i 2010. W rolach głównych wystąpią m.in. Joanna Kulig, Andrzej Grabowski, Mateusz Banasiuk i Eryk Lubos (więcej tutaj).

Natomiast pod koniec kwietnia br. widzowie będą mieli okazję śledzić fabułę, jak zapewnia nadawca, pierwszego serialu w Polsce, którego akcja toczy się w zamkniętym zakładzie karnym dla kobiet.

„Skazana”
(emisja w środy, od 27 kwietnia br. o godzinie 21:35), produkcja Player Original, opowiada o sędzi Alicji Mazur, która niesłusznie zostaje oskarżona o zabójstwo. Trafia do więzienia w Zabrzu, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, które wcześniej sądziła i skazała. Wielu bohaterów przedstawionych w serialu inspirowanych jest prawdziwymi postaciami. Rolę skazanej sędzi odegra Agata Kulesza (więcej tutaj).

- Rozpoczynamy wiosenny sezon telewizyjny. Ekipy produkcyjne pracują pełną parą, aby widzowie otrzymali gorące nowości oraz nowe odcinki ulubionych programów. Startujemy w poniedziałek, 28 lutego br. Zapraszamy przed telewizory - zachęca nadawca.
 
Bartosz Picher, Krzysztof Piątkowski i Magdalena Turczeniewicz w serialu „Bunt!”, foto: TVN Discovery
Bartosz Picher, Krzysztof Piątkowski i Magdalena Turczeniewicz w serialu „Bunt!”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...