reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP usuwa rosyjskie seriale z ramówki i VOD

dodano: 2022-02-25 14:23 | aktualizacja: 2022-02-28 17:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Solidarni z Ukrainą” Od 24 lutego br., czyli dnia rozpoczęcia przez Rosję inwazji na Ukrainę, Telewizja Polska wycofała ze swoich ramówek seriale rosyjskiej produkcji. Zarówno rosyjsko-ukraińska „Stepowa miłość” (Poslednij janyczar - Ostatni janczar) z 2014 roku, stanowiąca kontynuację „Kozackiej miłości” (Poka stanica spit - Podczas gdy wioska śpi), jak i rosyjskie „Serca na sprzedaż” (Czelnocznicy) nie są już emitowane w TVP2. Nie są też dostępne w TVP VOD. Z serwisu wideo na życzenie TVP wycofano także wspomnianą „Kozacką miłość”.

Stepowa miłość
Stepowa miłość


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 24 lutego Telewizja Polska nie wyemitowała w TVP2 już powtórki „Stepowej miłości” (godz. 13:25) z dnia poprzedniego. Nie pokazała też premiery 22. odcinka tego serialu zaplanowanej na godz. 18:45 oraz „Serc na sprzedaż” (godz. 21:55). Wspomniane produkcje zniknęły też z ramówki na piątek. Nadal są obecne w programie na poniedziałek, ale należy się spodziewać, że również zostaną wycofane.

Jednocześnie „Stepowa miłość”, „Kozacka miłość” i „Serca na sprzedaż” zostały usunięte z platformy TVP VOD. Zamiast nich wyświetla się Błąd 404 sygnalizujący usunięcie podstrony. Dotyczy to także innych rosyjskojęzycznych produkcji, w tym „Zniewolonej” (aktualizacja: została przywrócona przez TVP, gdyż to produkcja ukraińska), „Ceny wolności”, „Anny German”, „Czerwonej królowej”, „Anny Kareniny”, „Urodzonej gwiazdy”, itd. Są wśród nich także niektóre ukraińskie produkcje.
 
Komunikat błędu na TVP VOD w miejscu rosyjskich seriali
 

- W związku z bandycką napaścią Rosji na Ukrainę odwołaliśmy dzisiejszą galę ramówkową. Specjalne wydanie TVP Info teraz też w TVP1. Od 20:35 hitowy serial dokumentalny „Putin: historia rosyjskiego szpiega” 1. Początki. 2. Wrogowie i zdrajcy. 3. Wieczny przywódca. Zmiany też w antenach tematycznych. Zapraszamy - poinformował w czwartek na Twitterze Jacek Kurski, prezes zarządu TVP.


„Putin: historia rosyjskiego szpiega” (Putin: A Russian Spy Story) to brytyjska produkcja z 2020 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum NytroBox NS+

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...