reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Top Kids Jr oficjalnie zmieni się w Junior Music

dodano: 2022-03-11 07:47 | aktualizacja: 2022-03-11 10:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Junior Music W czwartek, 10 marca br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wyraziła zgodę, na wniosek nadawcy - firmy MWE Teleport Michała Winnickiego, na zmianę nazwy w koncesji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego w sieciach telekomunikacyjnych z Top Kids Jr na Junior Music. Dodajmy, że od 2019 roku stacja nadaje z logo Junior Music i napisem „Top Kids Jr”. Przypomnijmy, iż kanał nadaje na podstawie zmienionej koncesji stacji Echo24 TV.

Junior Music Top Kids Jr


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 2015 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji udzieliła należącej do ATM Grupy firmie Telewizja Dolnośląska Echo (później pod nazwą Echo 24) koncesji na rozpowszechnianie w sieciach telekomunikacyjnych programu telewizyjnego pod nazwą Echo24 TV. W 2016 roku stacja ta rozpoczęła nadawanie. W jej ofercie widzowie mogli znaleźć programy dotyczące Dolnego Śląska. W 2018 roku kanał ten zakończył nadawanie.

W 2017 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wyraziła spółce KarkonoszePlay zgodę na zmianę nazwy należącej do niej stacji 71news (wcześniej KarkonoszePlay) na Echo24 HD. W 2019 roku Michał Winnicki - bezpośrednio oraz poprzez spółkę Nova Media, przejął od ATM Grupy firmę Echo 24 i zmieni jej nazwę na MWE Teleport, a Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wyraziła zgodę na zmianę w koncesji nazwy kanału Echo24 TV na Top Kids Jr, przez co stacja ta pod nową marką wznowiła nadawanie. Nieco później kanał ten zaczął funkcjonować pod dodatkową nazwą Junior Music, a firma MWE Teleport poinformowała, że planuje oficjalną zmianę nazwy stacji Top Kids Jr na Junior Music (więcej tutaj). Dodajmy, że od 2019 roku kanał nadaje z logo Junior Music i napisem „Top Kids Jr”.

Dodajmy, że przed miesiącem przekaz kanału Junior Music (Top Kids Jr) został usunięty z satelity Eutelsat Hot Bird 13E (13°E). Dostęp do stacji Junior Music (Top Kids Jr) mają dziś abonenci sieci kablowych i IPTV oraz bezpłatnie odbiorcy należących do Michała Winnickiego multipleksów lokalnych (MUX) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). W ofercie kanału widzowie znajdą teledyski z piosenkami dla dzieci.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...