reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-28 - 2022-05-29

Sport w polskiej TV 9.04.2022

dodano: 2022-04-08 11:48
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań - Legia Warszawa. Transmisje live z WTA World Tour Charleston tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Górnik Łęczna
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Manchester United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League

Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Tottenham Hotspur
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Paris Saint-Germain

Komentarz: Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Górnik Łęczna
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Legia Warszawa

Komentarz: Bartosz Gleń, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga: 
Texom Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole
Komentarz: Mateusz Dziopa, Robert Wardzała

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Orzeł Łódź - ROW Rybnik
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - Athletic Bilbao
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC - Chelsea FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Jakub Polkowski

19:30 Tenis: WTA World Tour, Charleston:
1/2 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt

21:30 Tenis: WTA World Tour, Charleston:
1/2 finału
Komentarz: Marek Furjan, Michał Lewandowski
 
CANAL+ Now

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cadiz CF - Real Betis
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Watford FC - Leeds United
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Philadelphia 76ers - Indiana Pacers
 
Eleven Sports 1

05:00 Formuła 1: Grand Prix Australii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

08:00 Formuła 1: Grand Prix Australii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - Spezia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan - Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt - Getafe CF

Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - Atlético Madryt

Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio - Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Swansea City - Derby County
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SL Benfica - Belenenses SAD
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Paris Saint-Germain

Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - Spezia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Stade Rennais
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SL Benfica - Belenenses SAD
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
CD Tondela - Sporting CP
Komentarz: Michał Świerżyński, Krzysztof Rot 
 
Eurosport 1

15:00 Formuła E: ePrix Włoch:
Wyścig 1

16:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Kraju Basków:
Etap 6

18:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Meiringen:
Finał boulderingu kobiet

20:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

22:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
 
Eurosport 2

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz:
Wyścig 1

15:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Alcaniz:
Wyścig 1

17:00 Triatlon: Super League Arena Games, Monachium:
Zawody 
 
Fightklub

18:00 Sporty walki: We Love MMA 56:
Joel Batobo - Dimitrij Isaak

 
Motowizja

01:30 (so/nd) Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Ridgeway:
Wyścig

 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Teplice - AC Sparta Praga

21:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Serie A:
Fluminense FC - Santos FC
 
Polsat Sport Premium 2

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - Sparta Rotterdam


 
Polsat Sport Premium 3

21:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Inter Miami - New England Revolution


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
BKS Bostik Bielsko-Biała - Developres Bella Dolina Rzeszów

19:40 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata w łyżwiarstwie synchronicznym:
Zawody

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 273:
Alexander Volkanovski - Chan Sung Jung;
Jairzinho Rozenstruik -
Marcin Tybura
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom

19:30 Short track: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2
 

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas:
Erickson Lubin - Sebastian Fundora
 
Polsat Sport News

15:00 Wyścigi konne: Randox Grand National 2022:
Zawody

20:30 Lekkoatletyka: Continental Tour Gold, Bermudy:
Zawody 

04:00 (so/nd) Curling: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Yukatel Merkezefendi Belediyesi - Büyükçekmece Basketbol

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Semt77 Yalovaspor - Darüşşafaka Tekfen

18:30 Piłka nożna: Superleague Ellada: 
Asteras Tripolis FC - Ionikos FC

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
BAXI Manresa - Club Joventut Badalona
 
TVP Sport

07:30 Biegi narciarskie: Ski Classics, Ylläs-Levi:
Zawody
Komentarz: Piotr Meissner

09:00 Pływanie: Arena Grand Prix Polski, Lublin:
Dzień 1
Komentarz: Szymon Borczuch

10:30 Biegi narciarskie: Ski Classics, Ylläs-Levi:
Zawody

12:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

14:45 Rugby: Rugby Europe Trophy: 
Polska - Litwa
Komentarz: Robert Grzędowski, Maciej Powała-Niedźwiecki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Legia Warszawa

Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Costa Mesa: 
Mikaela Mayer - Jennifer Han
 
Viaplay

12:00 Bilard: 2022 World Pool Championship:
1/16 finału

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Erzgebirge Aue - Hannover 96

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 - 1. FC Heidenheim 1846

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
St. Pauli - SV Werder Brema

15:15 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Skellefteå AIK - Färjestad BK

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - FC Augsburg
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - Arminia Bielefeld
Komentarz: Kamil Kania, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Piotr Domagała

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

17:00 Triatlon: Super League Arena Games, Monachium:
Zawody 

17:45 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia - Walia

17:45 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Long Beach:
Trening

18:30 Bilard: 2022 World Pool Championship:
1/16 finału

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

19:15 Baseball: Major League Baseball:
Orioles - Rays

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - New Jersey Devils

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - SV Darmstadt 98
Komentarz: Szymon Ratajczak

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Washington Capitals

21:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Long Beach:
Kwalifikacje
Komentarz: Maciej Jermakow

22:00 Baseball: Major League Baseball:
Athletics - Phillies

23:00 Wyścigi samochodowe: IMSA Sportscar Championship, Long Beach:
Wyścig

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Florida Panthers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Ottawa Senators

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Calgary Flames

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Anaheim Ducks

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - New York Islanders

02:15 (so/nd) Baseball: Major League Baseball:
Dodgers - Rockies

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Colorado Avalanche

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - San Jose Sharks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Arizona Coyotes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...