reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serengeti w maju w Polsat Viasat Nature

dodano: 2022-04-23 03:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD W maju br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom w ramach pasma „W świecie wielkich kotów” taki program jak „Lamparcica”, a w ramach pasma „Weekend dzikich weterynarzy” takie produkcje jak „Szpital dla słoni” (sezon 2.), „Dzika praca”, „Malawi: na pomoc zwierzętom” i „Na ratunek zwierzętom z Pacyfiku”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2022 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„W świecie wielkich kotów”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 2 maja br.) o 21:00
Drapieżniki i obrońcy, niebezpieczne i zagrożone gatunki, matki i ojcowie całkowicie poświęcający się ochronie swoich młodych, samotne stworzenia kryjące się w cieniu i członkowie wielkich stad żyjący w złożonych społecznościach, w których panują zasady i porządek. Lwy i lamparty, tygrysy i jaguary. Kanał Polsat Viasat Nature zaprasza na spotkania z majestatycznymi, wielkimi kotami, które zamieszkują nasz świat.

„W świecie wielkich kotów”:
„Lamparcica” („The Leopardess”)
emisja: w poniedziałek i wtorek, 2 i 3 maja br. o 21:00

Lasy galeriowe Serengeti to królestwo groźnej zjawy. W cienistych zaroślach poluje samica lamparta. Potrafi stać się niemal niewidzialna -  a potem pojawia się znikąd, aby dopaść ofiarę. Dla innych zwierząt jest śmiertelnym zagrożeniem, ale nie poluje bez powodu - musi przecież nakarmić swoje młode, które mają dopiero pięć miesięcy. Do tej pory lamparcica świetnie sobie radziła, ale teraz czekają ją trudne czasy i niebezpieczne spotkania. Kiedy rodzina się powiększa, starszy syn musi podjąć długą i niebezpieczną podróż w dorosłość.

„Weekend dzikich weterynarzy”:
emisja: w sobotę i niedzielę, 28 i 29 maja br.
W maju br. kanał Polsat Viasat Nature zaprasza na premierę drugiej serii „Szpitala dla słoni"; widzowie powrócą do ośrodka, w którym pracują obrońcy przyrody, Paul O'Donoghue i Katherine Connor, oraz ich zespół techników i weterynarzy opiekujący się słoniami w środku tajskiego lasu. Zobaczą także wybrane programy poświęcone pracy lekarzy weterynarii zajmujących się dzikimi zwierzętami, takie jak „Dzika praca” (więcej tutaj), „Malawi: na pomoc zwierzętom” (więcej tutaj) i „Na ratunek zwierzętom z Pacyfiku” (więcej tutaj).

„Weekend dzikich weterynarzy”:
„Szpital dla słoni” 2 („The Elephant Hospital” 2)
emisja: od niedzieli, 29 maja br. o 12:00

Kanał Polsat Viasat Nature wita ponownie w największym na świecie szpitalu dla słoni; położony w tajskim lesie, rozległy ośrodek zajmuje się opieką i ratowaniem życia tysięcy słoni rocznie, wykorzystując najnowocześniejsze procedury medyczne, które pomagają leczyć raka, opryszczkę, a nawet problemy ze zdrowiem psychicznym. Obrońcy przyrody Paul O'Donoghue i Katherine Connor pomagają weterynarzom i załodze szpitala przy nagłych wypadkach trafiających codziennie na oddział ratunkowy - i w codziennej opiece nad czworonożnymi pacjentami. Serial, kręcony przez cztery miesiące, przedstawia dramatyczne historie chorych słoni i niestrudzoną pracę weterynarzy, którzy robią, co mogą, aby ratować te majestatyczne stworzenia (więcej tutaj).
 
Mandy Harwood, Amanda Salb i Stephanie Rumore oraz samochód Nissan Patrol w programie „Malawi: na pomoc zwierzętom”, foto: Blue Ant International
Mandy Harwood, Amanda Salb i Stephanie Rumore oraz samochód Nissan Patrol w programie „Malawi: na pomoc zwierzętom”, foto: Blue Ant International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...